Rozchodniaczek z rozkochanymi Poksami, Gwiezdnymi Wojnami i nową datą premiery Syberii

Rozchodniaczek z rozkochanymi Poksami, Gwiezdnymi Wojnami i nową datą premiery Syberii

Rozchodniaczek z rozkochanymi Poksami, Gwiezdnymi Wojnami i nową datą premiery Syberii
Adam Piechota
08.02.2017 20:00

Ale i poza tym przeogromny. Bardzo dużo małych nowinek mieliśmy tej środy.

Humble "Jestem twoim ojcem!" Bundle

W sensie że powiązany ze Star Warsami. Ojej, ile dobroci w środku. Knights of the Old Republic (na drugim szczeblu również "dwójka"), X-Wingi, Battlefront (ten stary), Jedi Outcast, Starfighter, i Force Unleashedy, Rogue Squadron czy Shadows of the Empire dla tych bogatszych. No, trzeba klikać i tyle.

Władcy upadną też na mobilkach

Ale jutro, 9 lutego. Na iSprzętach, na Androdzie. W przystępniejszej wersji, rzecz jasna. Gra cieszyła się sporą popularnością w czasach mojego epizodu pracy w sklepie z grami, a do tego jest soulsopodobna. Jeżeli zatem nie macie jak sprawdzić Nioh, warto pamiętać. Chociaż na telefonie wrażenie musi być zupełnie inne.

325623726660334194

Nowy zwiastun Zeldy

Jeszcze tylko kilka tygodni. Jeszcze tylko kilka tygodni. Jeszcze tylko kilka tygodni. Jeszcze tylko kilka tygodni. Jeszcze tylko kilka tygodni. Jeszcze tylko kilka tygodni. Jeszcze tylko kilka tygodni. Jeszcze tylko kilka tygodni.

The Legend of Zelda Breath of the Wild - Guard Trailer (Nintendo Switch)

Wiosenne aktualizacje Final Fantasy XV

Czyli ciuchy, DLC dla Gladiousa, DLC dla Prompto, i inne szmery-bajery zmierzające do rozwijającej się przygody Noctisa. Wszystko na ładnie skrojonym zwiastunie. Mojej oceny to raczej nie zmieni. Ale niech Square się stara, bo gracze na to zasłużyli.

Final Fantasy XV – Spring 2017 Update Trailer

Bard śpiewa po raz czwarty

Czekacie na The Bard's Tale IV? inXile z powodzeniem ożywia dawne legendy, więc dlaczego nie. To obejrzyjcie trochę rozgrywki z nadchodzącej produkcji. Może zrobić się nieco sentymentalnie.

The Bard's Tale IV - Combat First Look

Devolver intryguje

Dokładnie świecącą sferą, którą można zobaczyć na Twitterze czy nawet Twichu. Jakieś propozycje, co zapowiedzą? O, poproszę Hatoful Boyfriend 2.

Dużo fajnych przecen na PlayStation Store

Dishonored 2, Wiesiek w edycji GOTY, Far Cry Primal, kolekcja BioShocków, Uncharted czwarty, Mafia trzecia, Obcy: Izolacja i trochę innych dobroci. Bez indyków raczej. Warto sobie zatem poprzeglądać. Nawet ten super-super Tony Hawk's Pro Skater 5! (to ostatnie to żart. Znaczy jest na promce. Ale nawet pojedynczo "super" nigdy nie będzie)

Ni no Kuni 2 jest ukończone...

...w 45%, jeśli wierzyć Level 5. Spokojnie, poczekamy. Niech po prostu to będzie cudowne. Małe oczekiwania mam, prawda?

Ni no Kuni II: REVENANT KINGDOM - PlayStation Experience 2016 Trailer | PS4

Farming Simulator 18 trafi nawet na 3DS-a i Vitę

Po polsku. Nie jestem pewny, czy to nie pierwsza pozycja na przenośną konsolkę Nintendo, jaką odpalimy w ojczystym języku. Po co mi Fire Emblem, jak bydem miał Farminga! Ale dopiero w okolicach lata. Na razie zluzujcie lejce, zgaście swój ciągnik.

Pikny zwiastun Project CARS 2

Bo nie przesadzajmy od razu, że dopiero teraz oficjalnie zapowiedziano tę pozycję. Slightly Mad Studios zrobiło to już dwa lata temu. Teraz dają króciutki materiał filmowy. No i mówią, że "pod koniec roku". Czekam. Znowu będę się wściekał jak dziki.

Project CARS 2 - Announce Trailer (4K)

Czekacie na Get Even?

Naczelny swoją przygodę z wstępną wersją tego horrorku wspomina bardzo dobrze. A teraz ma już oficjalną datę premiery - 26 maja na wszystkie sprzęty (poza Switchem). Tylko do recenzji niech odda mnie. Bo strasznie panoszy się w teoretycznie moim gatunku. I przykro mi. O, nowy zwiastun także jest.

Get Even - PS4/XB1/PC - Opposite Worlds (Story Trailer)

W Walentynki będę grał w grę. Pokemony.

Wciąż odpalacie aplikację Niantic od czasu do czasu? Od dziś do Walentynek trwa specjalny event w Pokemon Go. Dwa razy więcej cukierków, Lure'y trwają sześć godzin, częściej pojawiać się będą: Chansey, Clefable, Porygon, Cleffa, Igglybuff i Smoochum. To tak, gdybyście obawiali się samotnych Walentynek. Tylko że chodząc wokół osiedla z telefonem zobaczycie jeszcze więcej posklejanych w sztucznej eksplozji uczuć par. Wybór należy do Was.

325623726662169202

Nowa data premiery Syberii 3

Ale taka fajna. Bo szybciej będzie - 20 kwietnia. To rozumiem.

Syberia 3 - Zapowiedź

Rozchodniaczka rozlał i wrócił do "Historii zaginionej dziewczynki", być może z jakimś piwerkiem

Adam Piechota

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)