Rozchodniaczek z pociągami, Switchem, graniem za darmo i metalowym słoniem

Rozchodniaczek z pociągami, Switchem, graniem za darmo i metalowym słoniem

Rozchodniaczek z pociągami, Switchem, graniem za darmo i metalowym słoniem
Adam Piechota
13.11.2017 20:00

Grać będą wszyscy. Sezon w trakcie.

Następna stacja...

Railway Empire na pecetach i konsolach (prócz Switcha), i to już 26 stycznia 2018 roku. Żadnego symulatora kolejowego nie widzieliśmy od ponad dekady, więc na pewno ta premiera zainteresuje wielu nostalgicznych majsterkowiczów. Dlaczego na myśl przychodzi mi od razu Bartek Stodolony, nie mam pojęcia. A będzie dramatyczny rozdział o przeprawie Kolejami Dolnośląskimi do Szklarskiej Poręby?

Railway Empire - Short Trailer (US)

Final Fantasy XV, zwiastun 1534

Tym razem do nadchodzącego wielkimi susami (15 listopada) dodatku Comrades. Tego multiplayerowego. Przynajmniej utwór do poniższego materiału skomponował Nobuo Uematsu. Ja obecnie przeżywam kolejny renesans zainteresowania drugim największym tasiemcem w gatunku (Dragon Quest VII, na liczniku 60 godzin!), więc Noctisa już dawno pożegnałem. Ale przynajmniej posłuchać warto.

FFXV Multiplayer Expansion: Comrades - Nobuo Uematsu & Emiko Suzuki Guest Composer Trailer [w/ subs]

Dovahkiin, Dovahkiin, to na Switchu Skyrim!

Ot, reklama taka. Ale zupełnie serio jara mnie wizja tak ogromnego RPG-a na platformie przenośnej. Zwłaszcza że debiutuje w podobnym okresie roku, co ja pierwszy raz sprawdzałem fenomen piątych Scrollsów. Premiera w piątunio!

iFun4Switch

17 listopada na konsolce Nintendo zadebiutuje Green Game: TimeSwapper, ale jeszcze w tym kwartale zobaczymy tam również Red Game Without a Great Name, Paper Wars: Cannon Fodder oraz Serial Cleanera (Dominik "Chatka" Gąska popełnił dla nas recenzję). Polskie, fajne, to przecież nikt nie ma zamiaru narzekać.

Free-to-Overwatch

Czyli znowu możemy za darmo poszarpać w strzelankę Blizzarda. Od piątku 17 listopada (20:00) do wtorku 21 (9:00) gra będzie dostępna dla wszystkich chętnych na pecetach, PS4 i Xboksach One. Gdyby tak te darmowe weekendy wykorzystywać naprawdę intensywnie, można by już wbić niezłą rangę.

325551451118973554

Wolfenstein: The New DLCssus

Taki komiksowy kalendarzyk opublikowało studio MachineGames. Jeżeli zatem jeden intensywny romans z Blazkowiczem był dla Was niewystarczający, zapamiętajcie wszystkie daty. 14 grudnia, 30 stycznia i odległy marzec 2018. Kupcie truskawkowego shake'a. Patryku, nie obrazisz się chyba, jak polecę czytelnikom Twoją ultraturborecenzję "Kolosa", co?

325551451119170162

GRANIE PRZEZ SIEĆ ZA DARMO NA KONSOLI?!

Och, ironio, gdybym ja wiedział dekadę temu, że będę w ten sposób się nabijał z własnego podwórka. No ale to prawda jest - użytkownicy PlayStation 4 będą mogli pograć bezpłatnie w multi od 15 do 20 listopada. To takie wydarzenie wspominkowe z cyklu "a pamiętacie, jak było kiedyś?".

Techland pudełkowo-konsolowy

W wersjach "do sztachania" za sprawą Techlandu ukażą się niebawem: Stardew Valley, Pillars of Eternity, Raid: Worlad War II i Abzu. Sztachać się będą właściciele PlayStation 4 i Xboksa One.

Metalowy słoń na ulicach miasta. Duży

Zdalnie z Fortune City, gdzie każdą wirtualną bryczkę można odpicować za realne pieniądze, bo bez tego trochę się przedłuża cały proces, polewał

Adam Piechota

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)