Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek z darmowym Wangiem i polską wersją językową nadchodzącego Uncharted

Skromny, ale i wesoły, i smutny, i roztańczony.

Thimbleweed Park na PlayStation 4

Bardzo się cieszę. Wstydliwa sytuacja, bo kupiłem Thimbleweed na Xboksa kilka miesięcy temu, a do dziś gry nie odpaliłem. No ale chłopaki z redakcji uwielbiają ten tytuł. Ba, dla Domka to bodajże tymczasowa gra roku. Stronka PEGI podaje datę dzisiejszą, ale ja jeszcze w sklepiku Sony tego nie widzę. Już prawie-prawie jestem zmobilizowany, żeby podłączyć One’a!

Shadow Warrior za darmo

Ten oryginalny, z lat dziewięćdziesiątych. Na GOG-u, a także, choć tutaj bez rozszerzeń, na Steamie. Nie muszę chyba Wam pisać, co powinniście teraz zrobić, prawda?

Czekacie na Cupheada na PS4? Lub Switcha?

Nie czekajcie. To będzie tytuł wyłącznie xboksowo-pecetowy. W przyszłości twórcy biorą pod uwagę jeszcze Maca oraz Linuxa. Ale Sony i Nintendo nie zostaną zaszczycone wojowniczą, przedwojenną filiżanką. Szkoda.

Mass Effect w singlu nie dostanie DLC, ale…

Multiplayer nadal będzie rozwijany. Wkrótce w grze pojawi się rasa batarianów, którą powinni kojarzyć fani Shepardowej trylogii. A zatem muszę zamknąć dziób na kłódkę. Ale mogę Wam pokazać, jak batarianin wygląda na nowym silniku graficznym:

Polski dubbing w Uncharted: The Lost Legacy

Że będzie, to mieliśmy pewność. A jak to zabrzmi bez Jarosława Boberka w roli głównej? Posłuchajcie:

A jeżeli złapiecie dziś dużo trofeów w Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, to zsynchronizują Wam się szybciej. Potwierdzam, sprawdziłem. Nareszcie, po tylu latach, synchronizacja nie sprawia wrażenia, że sprzęt się zawiesił. A że dawno nie wyciągnąłem żadnej platynki… ]:->

Rozchodniaczka tego dość skromnego rozlał rezolutnie, po czym wrócił do odbijania się w tę i z powrotem między Dragon Quest VII, N. Sane Trilogy i naprawdę bliską ukończenia magisterką

Adam Piechota

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
gseed
Użytkownik

W ogóle ten pasek postępu przy synchronizacji trofeów to jakaś porażka. Już na X360 acziki synchronizowały się “w locie”.

Popularne wpisy

Popularne Gry