Rozchodniaczek: pierwsze DLC do Uncharted 4, podpucha od Remedy i The Witness Pro

Rozchodniaczek: pierwsze DLC do Uncharted 4, podpucha od Remedy i The Witness Pro

Rozchodniaczek: pierwsze DLC do Uncharted 4, podpucha od Remedy i The Witness Pro
Paweł Olszewski
21.11.2016 20:19

A kuku, dziś dla odmiany ja czynię honory.

Dzień dobrywieczór. Dziś mamy coś dla fanów AAA, indie i tych, którzy lubią hate'ować hype. Ale zaczynamy od indie...

Adr1ft zgubił się w kosmosie i ominął Xboksa One

Miał na nim wylądować, ale nie wyląduje. To zupełnie jak z PlayStation VR - wspierająca na PC Oculus Rift i HTC Vive gra nie pojawiła się na goglach Sony, choć dostępna jest na PlayStation 4. Dziwne, ale w sumie nie ma czego żałować. Adr1ft to jedno z moich większych rozczarowań tego roku. I to nie tylko dlatego, że w goglach VR przy niej zwymiotowałem... Szczegóły tutaj (na temat gry, nie reakcji obronnej mojego organizmu).

Drive!Drive!Drive!

Drive! Drive! Drive! | Release Date Trailer | PS4

Drive!Drive!Drive! to dedykowana cyfrze Sony (PS4) arcade'ówka, gdzie w locie trzeba się przełączać między swoimi samochodami na sklonowanych trasach. Jeżeli te są cztery, to my kontrolujemy tylko jedno auto na jednej. Pozostałymi trzeba steruje tzw. "ntelligent Stupidity™ engine", który odpowiada za AI (akronim od "Artificial Idiocy™"). Premiera 13 grudnia. Wtedy zobaczymy, czy twórcy mogą pochwalić się czymś więcej niż poczuciem humoru.

The Witness Pro

Nie jest to oczywiście oficjalny tytuł, ale Witness w natywnym 4K to prawdziwe Pro. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami gra dostała stosowną łatkę. Do wyboru mamy 1440p upscalowane do 4K (czyli tak jak Uncharted 4) przy 60 fps-ach lub, dodane na prośbę fanów, pełne 4K w 30 klatkach. Posiadacze Pro i zwykłych telewizorów też nie powinni narzekać - gra uruchomi się na nich w 1080p, 60fps (i 4x MSAA,a na TV 4K w 2x) zamiast wcześniejszego 900p, 60fps, 2x MSAA. Nie do wiary, że w dzisiejszych czasach w ten sposób pisze się o grach na konsole...

New Game + w Dishonored 2

Skończyliście Dishonored 2? To wkrótce będziecie mogli zacząć jeszcze raz, w trybie New Game +. Nie znamy daty premiery darmowej łatki z tym trybem ani szczegółów na temat odblokowanych ustawień poziomu trudności. Pewnie będzie można coś bardziej pokombinować z poszczególnymi parametrami gry. A jeżeli jeszcze w Dishonored 2 nie grałeś, to tutaj jest recenzja Patryka która wytłumaczy ci, dlaczego musisz to nadrobić.

Kojarzycie zapowiedź zapowiedzi od Remedy?

Chodziło o zapowiedź ogłoszenia oferty pracy... Dostaliśmy też wideo z bloopersami. Ale śmieszne.

Kolejna polska gra na Kickstarterze - Jupiter Hell

Jupiter Hell - Kickstarter Teaser

Taktyczny roguelike w sosie gier z lat 90. pochodzi od ChaosForge z Wrocławia (nie mylić z CreativeForge z Warszawy). Zbiórka idzie nieźle, choć gra wygląda mocno tak sobie - chyba bardziej czekam na trochę podobne Ruiner. Ale mimo wszystko trzymam kciuki, indyki często zaskakują. [Kickstarer via Graczpospolita]

Josh Holmes opuszcza 343 Industries

Możecie go nie kojarzyć, może nie mieć swojej strony na Wikipedii, ale to dzięki niemu Halo po porzuceniu przez Bungie wygląda tak jak teraz. Producent Halo 5: Guardians opuszcza 343 Industries na rzecz sceny indie. Czyli spodziewamy się zapowiedzi "od twórcy Halo 5"?

News z cyklu "Film na podstawie gry X ma reżysera"

A potem przeważnie nic z tego nie wychodzi. Tym razem mowa o Mortal Kombat. Variety donosi, że reżyserem może być Simon McQuoid kojarzony z reklamami PlayStation. Producentem ma być natomiast reżyser "Piły". Czekamy na konkrety, bo poprzedni film już się ździebko postarzał.

Uncharted 4 dostanie w grudniu tryb Survival

Cóż tu więcej pisać. Że nawet nie odpaliłem multi Uncharted 4? Że czekam na fabularne DLC na wzór Left Behind z The Last of Us? Takie samo, jak (miało być) do GTA V?

Uncharted 4 - Survival Teaser Trailer | PS4

A na koniec najnowszy trailer z Final Fantasy XV

Premiera w przyszłym tygodniu. Adam odpoczywa przed kilkudziesięciogodzinnym maratonem do recenzji. Jak dobrze, że nie znam się na jRPG :)

Final Fantasy XV – 101 Trailer Extended Cut (EU Version)

Rozchodniaczka na koniec tego wiosennego poniedziałku przygotował,

Paweł Olszewski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)