Ale za to bez tulipanów!

bEKZcDDV

Syberia II za darmoszkę na Originie

No i tak powinno wyglądać przygotowywanie graczy na kolejną część każdej serii. Klikamy tutaj. I wspominamy.

Nowa łatka do No Man's Sky

bEKZcDDX

Path Finder - tak się zwie najnowsza aktualizacja. Doda do dzieła Seana Marnotrawnego pojazd naziemny, który ułatwi eksplorację powtarzalnego kosmosu. Niech pracują chłopaki. Nawet jeśli już żadnej nagrody nie oczekują.

No Man's Sky Imported Buggy Model

A Jason Momoa zagra...

...Rico Rodrigueza w filmie na podstawie serii Just Cause. Nazwisko aktora znacie z "Gry o tron", w razie czego podpowiadam. No i zobaczycie jego Aquamana w "Justice League". Historie o grach i ich ekranizacjach zawsze ciągną się latami, więc może na razie bez ekscytacji, hm?

bEKZcDEd

Wymagania Dawn of War 3

Doszła mnie plotka z Warszawy, że na sam widok tego tytułu w liście nowinek do Rozchodniaczka redaktor Stodolny zerwał z siebie koszulę, pomalował klatkę piersiową farbkami do figurek i napisał cztery pamflety w kiepskim stylu na nową konsolę Nintendo. Kochany łobuziak. No, a teraz same wymagania:

Minimalne:

Procesor: 3GHz i3

bEKZcDEe

RAM: 4GB

Grafika: GeForce 460 / AMD 6950

Zalecane:

Procesor: 3GHz i5

bEKZcDEf

RAM: 8GB

Grafika: GeForce 700 / AMD 7970

Dawn of War 3 Full Faction Overview

Kolejny Humble Bundle

bEKZcDEg

Mocno fantastyczny. Valhalla Hills, Legends of Eisenwald, The Journey Down, Warhammer: Vermintide, Jotun, Turmoil oraz Verdun. Klikamy tutaj, by z konta magicznie zniknęło trochę funduszy.

Variety Map Pack nadchodzi do Modern Warfare Remastered

Ale jest też twist. Dodatek będzie płatny. Tak na przekór generalnej zasadzie wszelkich remasterów. Mało tego! W oryginalnej wersji kosztował dziesięć dolarów, teraz będzie o pięć dolarów droższy. Brawo Activision! Mistrzowie biznesu!

Call of Duty: Modern Warfare Remastered - Variety Map Pack Teaser Trailer | PS4

Pamiętacie Voodoo Vince?

Mało kto pamięta, bo to dość zapomniana platformówka. Ale od czego mamy wersję Remastered? Premiera 18 kwietnia na Xboksach i pecetach. Z chęcią nadrobię, zwłaszcza w okolicach Yooka Laylee.

Voodoo Vince: Remastered Trailer

Data premiery Wonder Boy: The Dragon's Trap

Również 18 kwietnia! Od razu na PlayStation 4, Xboksie One i Nintendo Pstryczku. Kilka tygodni później na pecetach. Fajnie zapowiada się przede wszystkim płynnego przełączania między współczesną oprawą oraz tą z 1989 roku.

17 Minutes of WONDER BOY: THE DRAGON'S TRAP Remake Gameplay

Co wspólnego ma Syberia 3 z Anną Dereszowską?

No a co może mieć? Głos, rzecz jasna. Znana aktorka wcieli się w Kate Walker. Z dubbingiem już ma jakieś doświadczenie po "Avengers: Czasie Ultrona". A że nie słyszeliście, bo do kina poszliście na wersję z napisami? Cóż, ja także.

Syberia 3 - Zapowiedź

Łatka 4.50 do PS4 brzmi groźnie

Ale zawartość całkiem spoko. Wsparcie dla zewnętrznych dysków się przyda, bo już nie wiem ile razy zapchałem sobie dysk swojej premierowej konsolki. Usprawnienia pod VR to temat dla elity. Ale możliwość zrobienia własnego motywu do konsoli z dowolnego zrzutu ekranu brzmi ekstra. Obowiązkowe pobieranie już jutro.

Świeżutka rozgrywka z nowego Śródziemia

Dla wytrwałych czytelników na sam koniec. Szesnaście minut konkretnego gameplayu. Oglądajcie. Ale jeszcze nie kupujcie na Steamie, no.

Śródziemie: Cień wojny - prezentacja rozgrywki w polskiej wersji językowej

Rozchodniaczka rozlał, po czym zastanowił się, w jakiej kolejności podejść ma do sterty gier do recenzji, by koniec końców odpalić i tak Zeldę

Adam Piechota

bEKZcDET