Rozchodniaczek, w którym ni ma żadnych kuni

Rozchodniaczek, w którym ni ma żadnych kuni

Rozchodniaczek, w którym ni ma żadnych kuni
Maciej Kowalik
09.02.2017 20:00, aktualizacja: 10.02.2017 09:02

Jest za to Udręka. Żeby nie było, że nie ostrzegałem.

Ni ma kuni, ale jest Ni No Kuni 2. Na rychłą premierę nie ma co liczyć, bo ostatnio autorzy pochwalili się, że nie jest ukończona nawet w połowie, ale na rozgrywkę popatrzeć można. Zwłaszcza, że - przypominam - gra trafi też na PC.

Ni No Kuni II - Gameplay

Obiecałem Udrękę, ale zacznijmy od koszmarów. Takich małych. Takich, które Patryk swego czasu nazwał perełką Gamescomu, porównując nawet do genialnego Inside.

Little Nightmares Gameplay Video | PS4, XB1, PC

Autorzy Hitmana są otwarci na nowe rzeczy. Nad jedną nową marką już w IO Interactive pracują. Najprawdopodobniej jeszcze na tę generację konsol i pecety. Poprzednie "skoki w bok" Duńczyków zaowocowały m.in. Freedom Fighters i dwiema częściami Kane & Lynch. Czyli pomysły mają...

Kojarzycie Soulblight, poprzednio znane jako Shadowborn? Pewnie nie, ale gra w 2015 roku wygrała Digital Dragons, więc coś w niej musi być. Innym dowodem na prawdziwość tego stwierdzenia niech będzie fakt, że znalazła światowego wydawcę. Z Polski, bo mówimy o PlayWay S.A., z którego szefem rozmawialiśmy tutaj.

Soulblight - Greenlight and PAX gameplay trailer

A skoro już o PlayWay mowa - rzućcie okiem na Slice Dice & Rice na Steam Greenlight. I nie sugerujcie się tytułem. Czy tylko ja widzę w tych starciach coś z Barbariana?

Slice Dice & Rice Steam Greenlight Trailer

Jak tylko przypomnę sobie hasło do Steama to dam im łapkę w górę.

Nie liczcie na Final Fantasy XV na Switchu. Wiemy, że były takie plotki, ale Haije Tabata położył im kres. Taki finalny. Skyrim musi wystarczyć.

A jak nie wystarczy to będzie jeszcze Puyo Puyo Tetris, które otrzymało właśnie datę premiery na Switchu i na PS4. Zagramy 28 kwietnia.

Puyo Puyo Tetris - Official Nintendo Switch Trailer

Demo Realpolitiks. Gdy czytacie te słowa, demo powinno już być dostępne na Steamie. Więcej o grze możecie dowiedzieć się z naszej recenzji. W skrócie - wygląda jak coś od Paradoxu, ale nie jest aż tak skomplikowane.

Realpolitiks - Grand Strategy Game By Jujubee! - 2016 updated trailer

No dobra. Czas na danie główne - nowy zwiastun Planescape: Tides of Numenera, który opowiada o świecie z bardzo, bardzo odległej przyszłości. Swoją szosą, mogę Wam powiedzieć, że naszej recenzji możecie spodziewać się 28 lutego.

Torment: Tides of Numenera - Story Trailer [PL]

Zlewa resztki eliksiru do michy i wypija na raz, jest gotowy na kolejnego bossa w Nioh,

Maciej Kowalik

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)