Rozchodniaczek, w którym dodatki sypią się zewsząd, Rime staje się bardziej tolerancyjne, a Resident śpiewa z telewizora

Strona głównaRozchodniaczek, w którym dodatki sypią się zewsząd, Rime staje się bardziej tolerancyjne, a Resident śpiewa z telewizora
14.12.2016 20:00
Rozchodniaczek, w którym dodatki sypią się zewsząd, Rime staje się bardziej tolerancyjne, a Resident śpiewa z telewizora
Adam Piechota
Adam Piechota

Przy okazji co niektórym udziela się świąteczny nastrój. Fajne rzeczy zatem.

bEJLDVSJ

Czy Overwatchowcy byli grzeczni w tym roku?

No bo jak tak, to niech pakują się w świąteczną łatkę i wciągają dwanaście świątecznych skórek i całą górkę tematycznych dokrętek. Winter Wonderland potrwa do 2 stycznia, więc grania w stylu "na Mikołaja" czeka Was całkiem sporo. Ach, święta - cóż to będzie za dobry okres dla mojej kupki wstydu.

[NEW SEASONAL EVENT] Welcome to Overwatch's Winter Wonderland!

Coś miłego i filmowego dla fanów Warhammera

bEJLDVSL

Zwolennicy "CZTERDZIECHY", jak pewnie pisałby Bartek, gdyby pozwalano mu wyrażać swoje niepokojące emocje wobec tego uniwersum w Internecie, niech zachłysną się trzecim zwiastunem Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr (a ludzie na tytuły Capcomu narzekają). Chociaż Bartek na ten materiał za kulisami Polygamii trochę narzeka. Bo on już chce Deathwinga.

W40K: Inquisitor - Martyr | Open World Trailer

Czy fani Hitmana byli grzeczni w tym roku?

No, oni na sto procent nie byli grzeczni, bo to zabójcy płatni przecież. Ale IO Interactive i tak rozdaje prezenty. No to Paryż w grze dostaje świąteczną otoczkę, a zapolujemy na... dwóch złodziei z "Kevin sam w domu". Rewelacja. Nie pierwszy razy Łysy błyska interesującym poczuciem humoru. Co Kevin nie zabił, Wy już na pewno zaciukacie. Ho-ho!

A wiedzieliście, że Age of Empires II HD wciąż dostaje rozszerzenia?

bEJLDVSR

No, to już wiecie. 19 grudnia premierę będzie miał dodatek Rise of the Rajas - cztery kampanie, nowe cywilizacje, azjatycki klimat i słonie bojowe! Dla tych, co nie lubią płacić, nadchodzi zaś darmowa łatka poprawiająca kilka uciążliwych bugów. Mam takiego jednego przyjaciela, który na tę wiadomość pewnie podskoczy pod sufit, więc jak ktoś z Wrocławia usłyszał własnie stuknięcie spod podłogi, to mój przyjaciel jest także Waszym sąsiadem.

325632298626987996

Rime dla wszystkich

Bo pierwotnie ta niezależna produkcja miała trafić wyłącznie na PlayStation 4, a według jednego przecieku z Gematsu, brane już są pod uwagę także PC, Xbox One i (bam!) Nintendo Switch. No i data premiery na 2017 rok. Lepiej taka niż żadna. Pamiętajcie, że to przeciek tylko. Trzeba zatem czekać na oficjalne ogłoszenie tej wieści. Czekamy tak czy inaczej, bo Rime wygląda super i basta.

Rime Gamescom Announce Trailer | PS4

Czy fani Kozaków byli grzeczni w tym roku?

bEJLDVSS

Bo dostali dodatek do trzeciej odsłony tej strategii. Dni Świetności się zwie. Polska kampania, świeże misje, Dania, Holandia i nowe jednostki. Nie wiem, czy Bartek się ucieszy.

Seasons of Heaven z maleńką zajawką

Pamiętacie ten tytuł? To jeden z pierwszych tytułów, jakie zostały zapowiedziane na Nintendo Switch. 19 grudnia zobaczymy już pełny zwiastun. A na razie nasza ulubiona rzecz w tej branży - teaser! To naprawdę będzie tak wyglądać w ruchu? Ja w szoku.

Seasons of Heaven - Nintendo Switch exclusive

Telewizyjny zwiastun Resident Evil 7 też ma ten świetny kawałek

bEJLDVST

"Go Tell Aunt Rody" dokładnie. No i pokazuje sporo miluśkich rzeczy. Jaram się.

Resident Evil 7: biohazard - Official TV Spot 1

Rozgrywka z Daymare: 1998

Pamiętacie ten horror? Pisaliśmy już o nim całkiem obszernie. No to dziś czas na pierwszy gameplay.

Daymare: 1998 – First Gameplay Trailer

A fani Final Fantasy VII byli grzeczni w tym roku?

bEJLDVSU

Nie, niestety, nic nadal nie wiadomo w sprawie ultraczadowego dziewięciopaku. Ale postaci z remake'u - czyli no, postaci z "siódemki" - doczekały się całej linii ładnych figurek. Ceny to, rzecz jasna, górne granice kosmosu, ale wygląda to-to ładnie, czyż nie? Chociaż i tak wolałbym "klockowatego" Clouda z PSX-a. Ale byłby czad.

325632298628102108

Rozlał i chyba w nocy skończy The Last Guardian

Adam Piechota

Udostępnij:
bEJLDVTH