Rozchodniaczek: SuperKarcianka, opóźnienia i No Man's Cybertron

Rozchodniaczek: SuperKarcianka, opóźnienia i No Man's Cybertron

Rozchodniaczek: SuperKarcianka, opóźnienia i No Man's Cybertron
Bartosz Stodolny
09.08.2016 20:00

Za oknem deszcz, świnki morskie mi się tłuką, to chociaż Rozchodniaczka sobie poleję, żeby się rozgrzać i pocieszyć.

Pete Hines nie zaprzecza, że sequele Rage i The Evil Within mogłyby powstać

Z drugiej strony też nie potwierdza, bo - jak mówi na łamach serwisu Finder – zawsze pakuje się w tarapaty, kiedy mówi o czymś jeszcze niezapowiedzianym:

SuperHot karcianką?

Szczerze to nie wiem, co mam napisać. Fajne mają hasło reklamowe: „Karty ruszają się tylko wtedy, gdy ty się ruszasz”. No nie da się ukryć, że karcianki tak mają. Adaptacją zająć ma się polska ekipa Board and Dice odpowiedzialna za między innymi planszówkę Exoplanets czy grę o ważeniu piwa – Dice Brewing. W grudniu startuje kickstarterowa kampania.

Obraz

A skoro już w temacie karcianek jesteśmy, to…

Uno zostało opóźnione

To ta robiona przez Ubisoft Chengdu adaptacja popularnej karcianki o tym samym tytule. Gra na konsolach pojawi się 16 sierpnia, choć miało to nastąpić dzisiaj. Wersja pecetowa została przełożona na późniejszy termin jeszcze w tym kwartale.

Obraz

Transformers: Fall of Cybertron już dostępne na PS4 i XOne

Trochę przyszło poczekać posiadaczom current-genów od Sony i Microsoftu, ale całkiem udana gra z 2012 roku doczekała się w końcu portów na PS4 i Xboksa One.

VGA Cinematic Trailer - Official Transformers: Fall of Cybertron Cinematic Video

A Gears of War 4 doczekało się nowego Gameplaya

No nie wiem, wygląda jak poczciwe Gearsy. Ale ja się nie znam, ja pecetowiec jestem. W każdym razie, zobaczcie jak prezentuje się Gears of War 4

8 Minutes of Gears of War 4 DeeBee Campaign Gameplay (1080p 60fps) – IGN First

Prace nad BattleCry zostały wstrzymane

W sumie Maciek pisał o tym już w ubiegłym roku, a teraz Bethesda potwierdza smutne informacje. Przedstawiciel wydawcy powiedział serwisowi Gamereactor, że gra nie spełniała standardów jakości i na razie projekt został odłożony na półkę. Nie oznacza to, że BattleCry nie powstanie, ale na razie odpowiedzialne za ten tytuł studio i tak pracuje z id Software nad multiplayerem w DOOM-ie.

Europejska data premiery Persony 5

Nadal nie wiem o co chodzi, ale ta gra, na którą Maciu z Adamem tak czekają ma pojawić się u nas 14 lutego 2017 roku. Ciekawe, czy Walentynki mają z tym coś wspólnego? Edycje specjalne też mają być dostępne w sprzedaży.

A na koniec zwiastun premierowy No Man's Sky

Adam już gra w pocie czoła, żeby przekazać wam swoje wrażenia w recenzji. Ja w sumie cały czas się zastanawiam nad zakupem, bo niby to ładne, niby space-sim, a uwielbiam ten gatunek, no ale co tam jest do roboty poza lataniem i odkrywaniem planet? Dochodzi jeszcze cena, która jest mocno przesadzona. Żeby to jeszcze robiło jakieś znane studio... No nic, łapcie zwiastun.

No Man’s Sky - Launch Trailer | PS4

Rozchodniaczka polewał, próbując rozdzielić lejące się świnki morskie,

Bartek Stodolny

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)