Rozchodniaczek: start Wiosnobrania, finisz Fable Legends i zbiórka na powrót Fear Effect

Rozchodniaczek: start Wiosnobrania, finisz Fable Legends i zbiórka na powrót Fear Effect

Rozchodniaczek: start Wiosnobrania, finisz Fable Legends i zbiórka na powrót Fear Effect
Maciej Kowalik
14.04.2016 20:00

Ponoć jest też szansa na remaki Ace Combat i Ridge Racer, a powyżej widzicie oficjalną okładkę dodatku Krew i Wino do Wiedźmina 3.

Nie był to może najgorętszy dzień w branży, ale Rozchodniaczek być musi. Zacznijmy od pożegnania. Z Fable Legends. Łzawo być nie musi, bo sama gra nie wyglądała na godnego kontynuatora marki, a i data wyłączenia serwerów od miesiąca nie była już tajemnicą. Tak na dobrą sprawę powinniśmy pamiętać, że to wciąż była beta.

Co dalej z Fable? Jest jakieś światełko nadziei w pracownikach studia Lionhead, którzy chcieliby ponoć założyć własną, niezależną firmę i dalej pracować z marką. Bez pozwolenia Microsoftu jednak się tu nie obejdzie.

Wystartowało Wiosnobranie

Cykliczna cyfrowa wyprzedaż sklepu Muve to 10 dni promocji, w trakcie których przecenionych zostanie ponad 1000 gier i dodatków. Do 24 kwietnia nową porcję promocji będziecie codziennie znajdować na stronie akcji. W pierwszym zestawie znajdziemy m.in.:

  • BioShock Triple Pack w cenie 33,98 zł
  • Europa Universalis IV w cenie 32,48 zł
  • NBA 2K16 w cenie 79,95 zł
  • Paradox Grand Strategy Collection w cenie 79,75 zł
  • Project CARS (PC) w cenie 40,46 zł
  • Remember Me (PC) PL w cenie 10 zł

Sherlock Holmes się spóźni

Nosz jak Boga kocham... Dopiero co naprawdę zaintrygowała mnie zbitka fragmentów rozgrywki z Sherlock Holmes: The Devil's Daughter, a tu okazuje się, że zamiast w maju, zagramy w czerwcu. 10 czerwca, by być zupełnie dokładnym. No, trudno. Zakładam czapkę +3 do cierpliwości i czekam. Albo lepiej - skorzystam z faktu, że Netflix dodał do swojej biblioteki "Sherlocka" z Cumberbatchem i umilę sobie serialem oczekiwanie. Macie swój ulubiony odcinek?

Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter - Gameplay Trailer NA

Chcecie remake'ów Ace Combat i Ridge Racer? A których konkretnie?

To nie ja jestem autorem pytania. Pyta Kazutoki Kono na swoim Twitterze. Kono to związany z Namco Bandai producent, który pracował przy obu wspomnianych seriach. Pyta rzecz jasna niezobowiązująco, ale... zawsze to jakaś iskierka nadziei dla fanów.

W głosowaniu dotyczącym Ridge Racera zwyciężył Ridge Racer Type 4. Głosowanie na Ace Combat wciąż trwa, choć lista tytułów wydaje się niekompletna.

Alternatywne okładki Dark Souls 3

Nie podoba się Wam oficjalna okładka? Wydawca gry oddaje w nasze ręcę jej alternatywną wersję, będącą wariacją na temat opakowania Dark Souls 3, gdyby gra była filmem na kasecie VHS ze 30 lat temu. Nic tylko ściągać i drukować.

Obraz

Fear Effect Sedna na Kickstarterze

Słowo się rzekło, zbiórka rozpoczęta. Nowy Fear Effect ma traktować materiał źródło z szacunkiem, ale stoi za nim niezależne studio, które nie ma możliwości, by budżetem dorównać produkcjom AAA. Może to wyjść grze na dobre. Projekt ma błososławieństwo Square Enix, które posiada prawa do marki. W zamian za podzielenie się nią, wydawca zgarnie 5% pieniędzy uzbieranych na KS i przytuli później 10% przychodów ze sprzedaży.

[kickstarter id="https://www.kickstarter.com/projects/sushee/fear-effect-sedna"]

Patrząc na tempo wpłat, problemów z uzbieraniem potrzebnej kwoty nie będzie.

Wiosną w Star Wars: Battlefront odwiedzimy Bespin

Jak czytamy na stronie gry:

To oczywiście w płatnym dodatku. Ale będą też darmowe. 4 maja, z okazji międzynarodowego dnia Gwiezdnych Wojen, w Battlefroncie mają czekać na graczy niespodzianki. Oprócz tego gra będzie wspomagana o nowe zlecenia Huttów oraz wydarzenia takie jak misje społecznościowe. Ale wydaje się, że wreszcie zbliża się dzień, w którym Battlefront stanie się nieco przyjaźniejszy samotnikom, którym sieciowa rywalizacja nie jest potrzebna do szczęścia.

Lepiej późno...

A skoro już jesteśmy przy Gwiezdnych Wojnach - ponoć największe szanse na rolę młodego Hana Solo w filmowym spin-offie ma Alden Ehrenreich, którego możemy oglądać w "Ave, Cezar!"

Obraz

Film o przygodach Hana Solo ma trafić do kin 25 maja 2018 roku.

29 kwietnia strategia Thea: The Awakening od rodaków z MuHa Games doczeka się wydania pudełkowego

Z soundtrackiem, pocztówkami i dwustronnym plakatem. W skład wydania wejdzie jeszcze dodatek Powrót Gigantów. Patryk w recenzji pisał:

Obraz

Rozchodniaczka niekoniecznie z krwią lub winem serwował Maciej Kowalik

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)