A do tego parę słów o Pokemonach – no teraz to na pewno klikniecie!

bETmchdx

Dragon Quest 8 na 3DS-a z datą premiery

Nintendo ogłosiło oficjalną datę 3DS-owego remake’a Dragon Questa 8. Gra ukaże się na terenie Europy 20 stycznia 2017. Od wersji na Playstation 2 różnić się będzie dwoma nowymi bohaterami, i dodatkowymi zadaniami pobocznymi, rozszerzeniem fabularnego tła głównego bohatera i czarnego charakteru, a także alternatywnym zakończeniem.

Dragon Quest VIII for 3DS - New Trailer

Little Big Adventure 2 za darmo od GOG-a

bETmchdz

GOG rozpoczął swoją jesienną wyprzedaż, a z jej okazji przygotował małą niespodziankę również dla tych, którzy nie chcą w serwisie wydać żadnych pieniędzy. Klasyczna zręcznościówka Little Big Adventure 2 dostępna jest w tej chwili do pobrania za darmo. To na co jeszcze czekacie?

Little Big Adventure 2: Twinsen's Odyssey

Aktorzy z Gwiezdnych wojen w Let It Die

Co najnowsza gra survivalowa gra akcji Sudy51 i jego zespołu Grasshopper Manufacture ma wspólnego z oryginalną trylogią Gwiezdnych wojen? Przynajmniej dwie rzeczy! Marka Hammila (Luke Skywalker) i Billy’ego Dee Williamsa (Lando Calrissian). Obaj użyczą swoich głosów w tej produkcji. Hammil poza swoimi przedpotopowymi występami w Wing Commanderach III i IV znany jest już graczom jako Joker z Batmanów Rocksteady.

Let it Die - Let it Talk #4 | PS4

Dobre wiadomości dla grających w Pokemon Go

bETmchdF

Nie znudziło wam się jeszcze łapanie Pokemonów? To bardzo dobrze – twórcy podjęli bowiem kolejne kroki, by nie stało się to szybko. Za pośrednictwem Twittera poinformowali, że najczęściej pojawiające się stworki – Pidgey, Rattata i Zubat – będzie się teraz spotykało rzadziej, a na ich miejsce trafią inne, rzadsze gatunki. Poza tym Pidgey i Rattata nie będą się już wykluwały z jajek.

Forza Horizon 3 z demem na PC

Wszystko wskazuje na to, że Forza Horizon 3 to nie tylko jedna z najlepszych gier wyścigowych ostatnich lat, to także jedna z najlepszych gier tego roku w ogóle. Jeżeli pozostajecie sceptyczni, to teraz dzięki Microsoftowi możecie pobrać demo nie tylko na Xboksa One ale także na PC. Spod tego adresu.

Darkest Dungeon z milionem pobranych egzemplarzy

bETmchdG

Twórcy gry Darkest Dungeon poinformowali, że od momentu jej premiery udało się im sprzedaż już ponad milion egzemplarzy. 94 proc. tego wyniku udało się uzyskać na Steamie. W pełni zasłużony sukces!

Darkest Dungeon - Terror and Madness Trailer (OFFICIAL)

Space Hulk: Deathwing z datą premiery i nowym trailerem

Strzelanka w świecie Warhammera 40,000 od francuskiego Cyanide doczekała się oficjalnej daty premiery. Zostanie udostępniona w formie cyfrowej 9 grudnia. Z okazji tej informacji – nowy trailer. Twórcy poinformowali również, że już w przyszłym tygodniu rozpoczną wysyłanie zaproszeń do zamkniętej bety graczom wybranych spośród tych, którzy złożyli zamówienia przedpremierowe na grę (czego nie powinniście robić nigdy).

Space Hulk: Deathwing - Enter the Space Hulk - Trailer

Warhammer: End Times - Vermintide za darmo w ten weeekend

bETmchdH

Jeżeli zaś swojego Warhammera lubicie bardziej w klimatach fantasy, to przez ten weekend możecie zagrać za darmo w Warhammer: End Times - Vermintide. Aby wypróbować w akcji tę drużynową strzelankę inspirowaną Left 4 Dead wystarczy skorzystać ze Steama.

Warhammer: End Times - Vermintide Release Trailer

Game Dev Fest w listopadzie w Warszawie

9 listopada na terenie Politechniki Warszawskiej rozpoczyna się cykl wykładów pod wspólnym hasłem Game Dev Fest. W każdą środę tego miesiąca w gmachu wydziału EiTI przy ul. Nowowiejskiej 15/19 posłuchać będzie można wystąpień polskich twórców gier wideo. Więcej informacji na oficjalnej stronie wydarzenia.

bETmchdI

Rozchodniaczka usmażył,

Dominik Gąska

Komentarze (1)
bETmchev