Rozchodniaczek: polska gra na PS Vitę, chyba nowe DmC i darmowe 1979 Revolution na iOS-a

Rozchodniaczek: polska gra na PS Vitę, chyba nowe DmC i darmowe 1979 Revolution na iOS‑a

Rozchodniaczek: polska gra na PS Vitę, chyba nowe DmC i darmowe 1979 Revolution na iOS-a
Paweł Olszewski
02.01.2017 20:00

Nowy rok zaczynamy od starej tradycji codziennego podsumowania newsów. Choć nie ma co ukrywać, że dziś jakichś informacyjnych bomb nie było. Ale są za to darmowe gry.

Zaczynamy od mobilek. Pewnie nie wszyscy z was zdążyli już wrócić po świąteczno-sylwestrowych wojażach do domów, w drodze można więc pograć w mniejsze produkcje. Na przykład.

AirRaceSpeed na PS Vitę

Air Race Speed - Gameplay Cinematic Trailer - iPhone / iPad / iPod

Polska gra od QubicGames próbuje wypełnić lukę po WipEoutach. Wcześniej na iOS, a teraz konsolce przenośnej Sony. A czy lukę tę wypełnia skutecznie? Dajcie znać w komentarzach. Wcześniej napiszcie jednak który kod jest już wykorzystany:

  • 4JA3-7JN3-5PTT
  • 2QFF-24N3-EHJ8
  • 4LAL-MTN9-TE7D

albo 1979 Revolution: A Cinematic Adventure Game, za darmo na iOS

Właśnie ściągam grę na iPada. Darmowa wersja działa też na iPhone'ach. Miła niespodzianka, zwłaszcza po lekturze tekstu Bartka o tej grze. Jego zdaniem to ważna i dobra gra. A tu link do iTunes.

albo zarejestrować się w androidowym Super Mario Run

Zostaniesz wtedy niezwłocznie poinformowany o premierze. Która ma odbyć się wkrótce. Warto też zapisać się teraz z tego linka, żeby przypadkiem nie ściągnąć jakiegoś lewego programu. W tych marketach na iOS i Androidzie dzieją się cuda. A ludzie narzekają na Steama...

Steamowe nagrody rozdane

Obraz

Tak, chodzi o te nagrody z tych śmiesznych kategorii, które niewiele w sumie mówią. Wyniki są na Steamie.

Bartek zostawił mi w Trello takie info. Sęk w tym, że ja też nie wiem kim ona jest. A do tego nie gram w Finale. Tym bardziej mobilne. Bo Ariana Grande pojawi się w Final Fantasy Brave Exvius. Dajcie znać, czy serio tylko my nie ogarniamy Finali (Adam, ty się nie liczysz :).

Devil's Third umarło

Nic dziwnego, że online'owa gra z Wii U wyzionęła ducha, lada chwila nadejdzie przecież nowa platforma Nintendo. Swoją drogą, przełom nowego roku przeważnie obfitował w tego typu newsy, a tu jakoś tak cicho i spokojnie. Czyżby inne sieciówki jednak dobrze sobie radziły? Czy te słabsze już po prostu padły?

DmC narodzi się na nowo?

Hideaki Itsuno pracował nad Dragon's Dogma i Devil May Cry 2, 3 i 4. Internet zaczął więc już prosić go o zapowiedź "piątki". I mam z tym spory problem, bo dla mnie najlepsze DmC to DmC od Ninja Theory. I nie jestem pewny, czy chciałbym nowe DmC w stylu tych starszych, japońskich. Z drugiej strony, od Ninja Theory dostaniemy Hellblade, a Capcom Resident Evil VII pokazuje, że ma pomysł na swoje marki, może i tutaj zostaniemy więc zaskoczeni?

Oby nie było to tylko zaskoczenie w stylu Deep Down. Minęły właśnie 2 lata od ostatniego oficjalnego strzępu informacji o tej grze...

Poniedziałkowego, bezpatrykowego Rozchodniaczka polał,

Paweł Olszewski

Rozchodniaczek to codzienne zestawienie małych informacji, które nie zasługują na dedykowane notki w ciągu dnia, ale o których warto jednak wiedzieć.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)