Rozchodniaczek: Neverwinter na PS4, Harvest Moon, nowa gra Ready at Dawn, a Techland będzie wydawcą

Rozchodniaczek: Neverwinter na PS4, Harvest Moon, nowa gra Ready at Dawn, a Techland będzie wydawcą
02.06.2016 20:00
Rozchodniaczek: Neverwinter na PS4, Harvest Moon, nowa gra Ready at Dawn, a Techland będzie wydawcą
Maciej Kowalik
Maciej Kowalik

To oczywiście nie wszystko, co dla Was mamy.

Okładka NBA 2K17

A na niej Paul George z Indiana Pacers. Przypominam, że w wersji kolekcjonerskiej na okładce będzie Kobe Bryant. George to jednak nie ten kaliber gwiazdy. Nie udało się załatwić Curry'ego?

325661351915894748

Nowa gra studia Ready at Dawn

Autorzy The Order: 1886 zmieniają klimat. Bardzo. Ich nowa gra to De-Formers. Będzie to naparzanka w stylu Nintendowego Smash Bros.

Ready at Dawn's De-formers Teaser

Neverwinter trafi na PS4

Jest już na PC, jest na Xboksie One, a latem zagramy na konsoli Sony. Warto pamiętać, że mówimy tu o MMORPG, które jest sprzedawane w modelu f2p. Więc jeśli komuś nie w smak zapomniane krainy, będzie mógł prędko z nich uciec.

Neverwinter - Official Announce Trailer | PS4

Verdun zmierza na konsole

Batt;efield 1 nie będzie w tym roku jedyną grą, której akcja będzie się toczyć w czasach pierwszej wojny światowej. PEGI zdradziło, że na PS4 i Xboksa One zmierza Verdun. Sieciowa strzelanina, która w zeszłym toku trafiła na Steama. Zebrała pozytywne recenzje, więc chyba warto traktować ten przeciek jako dobrą wiadomość.

Nowe Harvest Moon

Najwidoczniej Stardew Valley nie wykosiło całej konkurencji i Harvest Moon: Skytree Village zmierza na 3DS-a. Na rewolucję się nie zanosi, ale przecież nie o nią w tych grach chodzi. Gra będzie pokazywana na E3.

This War of Mine: The Little Ones na PC

Nigdy nie mówi "nigdy"? Dokładnie. Wszyscy wiedzieli, że rozszerzenie The Little Ones trafi w końcu na PC, więc nie ma co zgrywać zaskoczonych. Jeśli ciekawiło Was, w co szarpią konsolowcy, to teraz możecie już ten dodatek kupić.

This War of Mine: The Little Ones - Gameplay Trailer

Techland będzie wydawał gry

Fajnie, że rodzima firma szuka nowych dróg dotarcia do klientów. Premiery tworzonych własnym sumptem gier to przecież nie taka częsta sprawa.

Matris za darmo

Jeden z naszych czytelników zrobił grę. I podesłał kody, by 10 z Was mogło ją sobie pobrać ze Steama. W Matris jest trochę z Tetrisa, trochę z Lumines. No, generalnie nie będziecie narzekać. Pamiętajcie tylko potem o wystawieniu recenzji grze. No i warto też napisać, który kod się wykorzystało, żeby koledzy i koleżanki nie wklepywali go na darmo.

Kody Steam:

CW4DV-0G207-G8EP9

75K9A-96DH6-HW9NW

RRP99-VX7F5-DJFGC

W4ZCT-08B8Q-4PP6K

YQ97X-4766M-0ZMI3

HPVJF-K067Q-48YA2

AJZE9-NEFVA-6MEXL

IWD8L-AQGFY-WNWGY

62HML-TFG8J-D8Z5Z

CJ6B2-4HQWQ-4BJFN

Rozchodniaczka serwował Maciej Kowalik. Totalnie zdezorientowany, bo to trzeba wziąć, to trzeba wziąć, spakować się trzeba. Tak, wybieram się na Pixel Heaven i wiem, że czegoś zapomnę...

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)