A także kolejna świetna reklama nowego Wolfensteina!

bEUXacKt

Muse na Blizzconie

Blizzard poinformował, że tegoroczną edycję Blizzconu uświetni koncert zespołu Muse. Naprawdę nieźle! Jeżeli jednak macie z tej okazji ochotę wybrać się do Stanów, to za późno - bilety na imprezę są już wyprzedane, jedyne co pozostaje to bilet na jej wersję "wirtualną", czyli dostęp do streamingu. A jeszcze a propos Muse - obejrzyjcie ten teledysk, jak jeszcze nie widzieliście, ma bardzo fajną "grową" końcówkę!

MUSE - Dig Down [Official Music Video]

Miły detal w każdym Xboksie One X

bEUXacKv

Hiszpański kanał technologiczny na YouTube, Unocero, odkrył miłą ciekawostkę, związaną z nową wersję Xboksa One. Na płycie głównej konsoli znajduje się mały rysunek Master Chiefa, jadącego na skorpionie. To oczywiście odwołanie do kodowej nazwy tego urządzenia - Project Scorpio.

325555999287556060

Niech ktoś da podwyżkę człowiekowi, odpowiedzialnemu za kampanię marketingową Wolfesteina II: The New Colossus

Serio.

bEUXacKB

Demo Just Dance 2018 dostępne na PSN-ie

Właściciele PlayStation 4 mogą ściągnąć wersję demonstracyjną najnowszej części tanecznej serii Ubisoftu. Znalazł się w niej utwór "24K Magic" Bruno Marsa.

Just Dance - 2018 Gamescom Official Song List - Part 2 | PS4

PlayStation VR na Warsaw Games Week

bEUXacKC

Podczas targów Warsaw Games Week, odbywających się w dniach 13 - 15 października w zgadnijcie jakim polskim mieście, gracze dostaną od Sony możliwość zagrania w szereg znanych i dopiero zapowiedzianych tytułów na PlayStation VR. Wśród nich Farpoint, Until Dawn: Rush of Blood, Spider-Man Homecoming Experience, a także Gran Turismo Sport w wersji na VR.

Nowa gra twórcy Dust: An Elysian Tail 

Never Stop Sneakin' ukaże się na Switcha na tegoroczną Gwiazdkę. Zwiastun - poniżej.

Never Stop Sneakin' - Announce Trailer

Gry za darmo rozdają!

bEUXacKD

A na koniec mamy dla was pięć kodów do gry Twierdza 2 w wersji na Steama. Do wzięcia poniżej, kto pierwszy - ten lepszy. Tylko dajcie znać innym, jak weźmiecie!

26JVJ-4XJ3J-H0JJ7

EHE8M-6WFNK-CHA0Y

XVB74-MBLHD-LQFZG

bEUXacKE

BAKMB-JDMCJ-BM2C0

C0WXM-MF6LE-MDZYH

O rety, tylko nie znowu to,

Dominik Gąska

Komentarze (5)
bEUXacLr