Rozchodniaczek: męka, honor i survival

Rozchodniaczek: męka, honor i survival

Rozchodniaczek: męka, honor i survival
Maciej Kowalik
15.12.2016 20:00

I darmowy bilet na Odyseję.

Wiem, że z fanbojami Homera nie ma żartów, ale tym razem nie chodzi o jego epos. Jesteśmy przecież na stronie poświęconej grom. Chodzi o odyseję innego mistrza - Hironobu Sakaguchiego. Kiedyś dał graczom Final Fantasy. W 2008 roku stworzył natomiast The Lost Odyssey na Xboksa 360. I właśnie tę grę możecie ściągnąć teraz za darmo. Chociażby po to, by zagrać w nią na Xboksie One. Polecam.

LOST ODYSSEY - Trailer

Męka czeka nas w lutym

Ale raczej nie ma co narzekać. Bo mówimy o dacie premiery Torment: Tides of Numenera, którą Techland wyda na naszym rynku 28 lutego. Będzie też edycja kolekcjonerska.

Torment: Tides of Numenera - Edycja Kolekcjonerska. Ruszają pre-ordery

Jutro powinniśmy mieć dla Was sporo ciekawych informacji o grze.

326798621624854807

Sega ogłosiła, że w drugim kwartale wyda w Europie grę Valkyria Revolution (w Japonii Valkyria: Azure Revolution). Pierwotnie mówiło się, że będzie to tytuł na wyłączność dla PS4. Błąd. Zagramy również na Xboksie One oraz Vicie.

Nie wiem, która z platform dziwi mnie bardziej, ale więcej graczy mogących skosztować Valkyrii to dobra wiadomość. Choć sam nie wiem, co sądzę o fakcie, że akcja tej odsłony nie będzie już toczyć się w turach.

1979 Revolution: Black Friday na Androidzie

Nie wiecie, skąd kojarzycie ten tytuł? Podpowiem - ze świetnego tekstu Bartłomieja Nagórskiego, który opowiadał o wzorowanej na produkcjach Telltale grze, pozwalającej z bliska przyjrzeć się tytułowej rewolucji. Black Friday wylądował właśnie na Google Play, gdzie kosztuje 24 złote.

326798621625182487

Styx znowu psoci

Fakt, że goblin nie musiał rywalizować w tym roku z Dishonored 2 na pewno wyjdzie mu na zdrowie. A dodatkowy czas powinien zaprocentować lepiej dopracowaną pozycją. Za każdym razem, gdy mówię komuś, że nie mogę się tej gry doczekać, jestem podejrzewany o sarkazm. Otóż nie. Zobaczcie sobie kilka minut rozgrywki i powiedzcie, czy nie macie na to ochoty. Wróć... Mówię tylko do fanów skradanek-zabijanek!

Styx Shards of Darkness - Gameplay Trailer 2

Darmowy weekend z The Division na PC

Startuje już dzisiaj i potrwa do niedzieli. Oczywiście, by wziąć udział w zabawie i zobaczyć czy kolejne aktualizacje coś zmieniły, wymagane będzie zainstalowanie Uplay. No i nie liczcie na to, że za darmo zagracie w misje z płatnych dodatków. Aż tak dobrze nie ma.

326798621625575703

A przy okazji - jeśli nie załapaliście się na którąś z gier, rozdawanych przez Ubi z okazji trzydziestolecia firmy, to możecie to jeszcze nadrobić.

Zapisy do bety For Honor

For Honor Trailer: The Peacekeeper (Knight Gameplay) – Hero Series #9 [NA]

Ta wystartuje w styczniu - miesiąc przed zaplanowaną na 14 lutego premierą gry. Ubisoft wreszcie oficjalnie ujawnił też metagrę - War of the Factions. Pomysł nie jest nowy - najpierw deklarujemy lojalność jednej z frakcji, a potem walcząc (niezależnie od wybranego bohatera) zdobywamy dla niej punkty w globalnej wojnie. Sezon się kończy, frakcje otrzymują nagrody, a za moment wszystko zaczyna się od nowa. Zapisy do bety znajdziecie tu.

For Honor Trailer: The Warlord Apollyon – Story Campaign Gameplay [NA]

For Honor Trailer: The Shugoki (Samurai Gameplay) – Hero Series #7 [NA]

For Honor Trailer: The Warlord (Viking Gameplay) – Hero Series #8 [NA]

Kooperacja zawitała do Uncharted 4

I nie trzeba nic kupować. Ot, wystarczy zaktualizować grę, by razem ze znajomymi spróbować stawić czoła 50 falom przeciwników w trybie survival. Choć można próbować też samemu.

Uncharted 4 | Survive Launch Trailer | PS4

Powodzenia!

Zamknął laptopa i zaczął przeganiać z głowy myśli o kupnie zbyt drogiego dodatku do Forzy Horizon 3, będącego chyba jedyną okazją do zobaczenia w te święta śniegu,

Maciej Kowalik

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)