Rozchodniaczek: Łotr, teasery, przeceny i Batman

Rozchodniaczek: Łotr, teasery, przeceny i Batman

Rozchodniaczek: Łotr, teasery, przeceny i Batman
18.11.2016 20:00, aktualizacja: 19.11.2016 11:21

Bo Batman sprawia, że wszystko jest lepsze, nie?

Łotr 1 w Battlefroncie 6 grudnia

Firma Electronic Arts podała datę premiery czwartego i ostatniego z DLC, wchodzących w skład season passa Battlefronta. Rogue One: Scarif, zawierający mapy i bohaterów z nadchodzących filmowych gwiezdnych wojen, będzie dostępny do pobrania od 6 grudnia. Tego samego dnia właścicielom gry udostępniony zostanie za darmo dodatek przygotowany z myślą o Playstation VR. A do tego wszystkiego przez ten weekend można grać w Battlefronta za darmo.

Star Wars Battlefront: Death Star Gameplay Trailer

Teaser trailera od Remedy

Twórcy Quantum Breaka i Alana Wake’a szykują się do zapowiedzenia nowej gry. „Zwiastun wkrótce”, obiecują, co najprawdopodobniej oznacza rozdanie nagród VGA 1 grudnia. I chociaż takie „zapowiadanie trailera” jest naprawdę słabe, to Samowi Lake’owi wybaczamy. BO TAK.

The Greatest Trailer of All Time

Zwiastun 4 odcinka Batmana od Telltale

Czwarta część batmanowej przygodówki od Telltale trafia do sprzedaży już za kilka dni – 22 listopada. Z tej okazji – trailer.

'BATMAN - The Telltale Series' Episode 4: 'Guardian of Gotham' Trailer

Remake System Shocka opóźniony

Zespół Nighdive Studios poinformował, że przygotowywana przez niego odświeżona wersja System Shocka ukaże się później, niż pierwotnie zakładano. Podczas kampanii na Kickstarterze twórcy zapowiadali premierę na grudzień 2017. Teraz mówią, że potrzeba im więcej czasu – do drugiej połowy 2018.

System Shock Reboot Early Prototype Gameplay

Karaoke od Techlandu na koniec listopada

Pod koniec miesiąca do sprzedaży trafi przygotowana przez Techland gra Now Sing (PS4, Xbox One). Karaoke z 30 utworami i teledyskami gwiazd muzyki rozrywkowej będzie w zestawie z jednym bądź dwoma mikrofonami.

Now Sing - najlepsze karaoke na konsole PlayStation 4 i Xbox One

Mnóstwo przecen w Xbox Live

Abonenci Gold serwisu Xbox Live mogą skorzystać z mnóstwa obniżek w cyfrowym sklepie Microsoftu. Taniej kupić można m.in. Far Cry Primal (63 zł), Titanfalla 2 (173 zl) czy Dishonored: Definitive Edition (45 zł). Na to ostatnie skuszę się chyba sam (wstyd się przyznać, ale grałem tylko kilka godzin).

Dishonored Definitive Edition - Launch Gameplay Trailer

Fragment rozgrywki z gry Warhammer 40,000: Deathwing

Twórcy FPS-a bazującego na świecie Warhammera 40,000 i klasycznej grze planszowej umieścili na YouTube’ie 17-minutowe wideo, pokazujące jego kampanię dla pojedynczego gracza. Wygląda ciężko i klimatycznie – może być nieźle.

Space Hulk: Deathwing - Solo Campaign 17min Uncut Gameplay

Zwiastun CGI Last Guardiana

To naprawdę się dzieje! Last Guardian już tuż tuż. Apetyt na nie całe trzy tygodnie przed premierą gry możecie sobie podsycić nowym trailerem CGI.

The Last Guardian – CG Cinematic Trailer | PS4

Filmowe The Last of Us z problemami

Wygląda na to, że filmu na podstawie The Last of Us nie zobaczymy zbyt prędko. O problemach informuje Sam Raimi („Spider-Man”, „Armia ciemności”), pełniący przy projekcie rolę producenta. Konflikt na linii Naughty Dog – Sony – ekipa filmowa spowodował zawieszenie prac i nie wiadomo, kiedy zostaną one wznowione. To samo przydarzyło się niedawno filmowemu Uncharted i tam udało się wyjść z impasu, więc może i tutaj wszystko skończy się dobrze.

The Last of Us - Story Trailer

Worms W.M.D. z wydaniem pudełkowym za tydzień

Już w przyszłym tygodniu do sprzedaży trafi pudełkowe wydanie Worms W.M.D. na PC. Jeżeli nie chcieliście kupować wersji cyfrowej i czekaliście, to teraz z pewnością warto się grą zainteresować. Szczególnie, że jest naprawdę dobra (ba, nawet najlepsza).

Worms W.M.D Launch Trailer

Rozchodniaczka serwował,

Dominik Gąska

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)