Rozchodniaczek: ładne Halo, podwójny smok i Vita wiecznie żywa

Rozchodniaczek: ładne Halo, podwójny smok i Vita wiecznie żywa

Rozchodniaczek: ładne Halo, podwójny smok i Vita wiecznie żywa
Bartosz Stodolny
27.12.2016 18:00

Poza tym beta bety II Wojny Światowej, anime i w ogóle sporo japońszczyzny.

Halo Wars 2 wzięło i się rozlało

To znaczy wyciekło. Konkretnie wyciekło trochę modeli jednostek - żołnierzy UNSC, Locustów, Covenantów i tak dalej. Całkiem ładnie to wygląda i jeśli wierzyć źródłu, także brzmi, bo w tle przygrywa fragment ścieżki dźwiękowej z gry.

Z kolei Day of Infamy dostaje betę

Drugą betę? Aktualizację bety? Ciężko powiedzieć, bo przecież gra siedzi we Wczesnym Dostępie na Steamie od lipca tego roku. W każdym razie, jeśli graliście i na przykład doszliście do wniosku, że wam się znudziło - warto wrócić. Day of Infamy dostało właśnie dużą łatkę, w której znajdziemy nowe animacje, system rankingowy czy możliwość wezwania wsparcia powietrznego.

Day of Infamy Beta Launch Trailer

Macie ochotę na anime z Gravity Rush 2?

Dobrze się składa, bo Sony wypuściło właśnie pełną wersję animacji w języku angielskim. Kiedyś bardzo lubiłem mangę i anime, potem mi przeszło i zupełnie tego nie trawię. Dlatego tylko to zostawię i przechodzę do następnego tematu.

Gravity Rush: The Animation - Overture | Parts A & B

Którym jest tajemnicze coś na Vitę

Znowu Sony i znowu japońszczyzna. Tym razem dostaliśmy nic niemówiący filmik z krzesłem i tykającym zegarem. Jeśli znajomość japońskiego mnie nie myli, pani na końcu mówi: "Witaj, szanowny gościu". Czymkolwiek ma być "znak śmierci", bo takimi kanji zapisano tytuł (ewentualnie może jeszcze być "martwy Hindus"), pojawi się na PS Vita. Tylko czy jest sens robić grę dla 12 osób na całym świecie?

『死印』 ティザーPV

Wolicie klasycznego beat'em upa?

To dobrze, bo w Sieci wylądował dziś zwiastun Double Dragon IV. Fanem retro, w odróżnieniu od Adama, nie jestem, ale w to chyba zagram.

Double Dragon 4 - Teaser Trailer

Pieseły chcą, być paczał... i rozjeżdżał

W nowym wyzwaniu T-Bone'a, które właśnie trafiło do Watch Dogs 2. Tym razem zamiast uciekać, będziemy gonić. Członków gangu. W foodtrucku z taco. Bo możemy.

Watch Dogs 2: T-Bone Chaos Event – Challenge 2 | Ubisoft [NA]

A na koniec ponad godzina z NieR: Automata

Zobaczymy questy, system rozwoju postaci i jej customizacji. Jednak według ludzi rozumiejących japońskie gry najważniejszy jest fakt, że białe majteczki głównej bohaterki to tak naprawdę nie majtki, a fragment trykotu (cokolwiek by to było). Jestem przekonany, że jest w tym jakaś głębia i drugie dno. Łapcie gameplay. Przypominam też, że z PS Store'a można pobierać demo gry.

第2回『ニーア オートマタ』公式生放送

Rozchodniaczka polał, rozlał i nie wytarł po sobie, bo spieszno mu do Deathwinga,

Bartek Stodolny

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)