Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: Dużo darmowych dodatków, nowy Spider-Man i coś o Super Mario

Nowe mapy i tryby do remastera Modern Warfare

13 grudnia Raven Software udostępni do pobrania dodatek do remastera Call of Duty 4: Modern Warfare.  W jego skład wejdzie sześć klasycznych map – Bloc, Countdown, Pipeline, Showdown, Strike, i Wet Work oraz dwa tryby rozgrywki, znane fanom późniejszych odsłon serii. Co najlepsze – wszystko za darmo!

Darmowe DLC do Shadow Warriora 2 dostępne od teraz!

Darmowego dodatku doczekał się również Shadow Warrior 2. Wprowadza on nowy obszar w głównym hubie gry oraz wyzwania, których ukończenie pozwala odblokować nowe umiejętności. DLC można pobrać już teraz.

NieR z demem 22 grudnia

Tworzona przez Platinum Games kontynuacja gry Nier pod tytułem NieR: Automata doczeka się wersji demonstracyjnej. Zostanie ona udostępniona właścicielom PlayStation 4 22 grudnia.

Spider-Man: Homecoming z trailerem

Nowy filmowy Spider-Man doczekał się pierwszego oficjalnego zwiastuna. Po raz pierwszy Toma Hollanda mogliśmy zobaczyć w tej roli w ostatnim Kapitanie Ameryce. Co sądzicie o nowym Peterze Parkerze?

Gigantic z otwartą betą

Twórcy MOBY Gigantic poinformowali o starcie otwartych beta testów gry. Wziąć w nich mogą właściciele Xboksów One w ramach programu Xbox Game Preview.

Zwiastun nowej mapy do Battlefielda 1

Dobrze przeczytaliście. Zwiastun mapy. Dobrze przynajmniej, że będzie ona dostępna za darmo. Kiedy? 20 grudnia.

Super Mario Run tylko online

Nintendo poinformowało, że nadchodzący komórkowy Mario – Super Mario Run – będzie działał wyłącznie przy połączeniu telefonu z internetem. Nawet w trybie dla pojedynczego gracza nie będzie możliwe uruchomienie go np. w trybie samolotowym. Czemu? Firma chce w ten sposób walczyć z piractwem.

Remaster Crasha na materiale Digital Foundry

Jak prezentuje się remake Crasha Bandicoota na PS4? Bardzo, bardzo dobrze. Twórcy nie poszli tu na łatwiznę. Zobaczcie zresztą sami.

Direct Billing dla właścicieli Xboksów One i abonentów Orange

Jak poinformował Orange, jego klienci mogą teraz korzystać z usługi Direct Billing. W jej ramach za gry i aplikację pobierane ze sklepów Windowsa 10 i Xboksa One mogą zapłacić przez doliczenie należności do faktury abonamentowej.

Nowy trailer od Gaijin Entertainment

Studio odpowiedzialne za grę War Thunder opublikowało w sieci krótki, niewiele mówiący zwiastun. Czego on dotyczy? Tego dowiedzieć się mamy 12 grudnia.

Rozchodniaczka polał,

Dominik Gąska

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o