Rozchodniaczek: Half-Life 3, The Last of Us 2, The Last Guardian 1

Rozchodniaczek: Half-Life 3, The Last of Us 2, The Last Guardian 1

Rozchodniaczek: Half-Life 3, The Last of Us 2, The Last Guardian 1
25.11.2016 20:00

Dobre tytuły, nie? Zaczniemy za to od czegoś, na co nie czeka chyba nikt…

Coś nowego duke’owego 1 grudnia

Dziwne rzeczy dzieją się na Twitterze Randy’ego Pitchforda z Gearboxu. Najpierw zacytował on maila, który przyszedł do jego firmy – ktoś skarżył się na złe działanie rankingowych rozgrywek w Gears of War (z którym oczywiście Gearbox nie ma nic wspólnego). Jeden z fanów odpisał wtedy, że crossover Gears of War i Duke Nukem byłby „całkiem kozacki”. Na co Randy stwierdził, że 1 grudnia firma ujawni coś, co może mu się spodobać. Oczywiście najpewniej nie będzie to crossover Gears of War i Duke Nukem. Jest jeszcze ktoś niezmęczony Duke’iem, kto czeka?

Podsumowanie Huuuge Game Jamu

Organizator bydgoskiego Huuuge Game Jamu, który odbył się w dniach 19-20 listopada na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego, opublikował jego podsumowanie i wyniki. Zwycięzcami została drużyna WildBoarStudio z grą headahead. Zwycięską pracę można pobrać spod tego adresu, a więcej informacji o samym wydarzeniu znaleźć można na jego stronie na Facebooku.

Niedługo zapowiedź The Last of Us 2?

Znany na NeoGAF-ie z częstego ujawniania branżowych sekretów shinobi602 zasugerował, że możemy się spodziewać zapowiedzi The Last of Us 2. Odpowiadając na post innego użytkownika forum, który w wątku poświęconym spekulacjom przed E3 2017 wrzucił obrazek z tekstem „The Last of Us 2 potwierdzone”, shinobi602 napisał: „Być może nie będziesz musiał czekać tak długo”. Niewiele, ale wystarczy, żeby rozbudzić nadzieje.

Obraz

Street Fighter 5 będzie wspierany jeszcze długo

W rozmowie z magazynem Famitsu producenci Street Fightera 5 podzielili się planami, jakie w związku z grą ma Capcom. Przede wszystkim firma ma według nich plan wspierania gry nową zawartością i uaktualnieniami aż do 2020 roku. Czy oznacza to, że przez ten czas nie wyda żadnej nowej bijatyki? Nie wiadomo, ale prace nad SF5 będą trwały.

Street Fighter V: Full Length CG Trailer

Twórcy The Dwarves dziękują społeczności

Zespół KING Art Games, twórcy nadchodzącego taktycznego RPG The Dwarves, opublikowali wideo, w którym dziękują za wsparcie i zaufanie graczy. To ich trzeci projekt, który realizują dzięki Kickstarterowi, i największy z dotychczasowych. Premiera gry już za kilka dni – 1 grudnia.

The Dwarves - Thank you!

Nowy trailer Last Guardiana

The Last Guardian już tuż za rogiem. Z okazji zbliżającej się premiery gry – długi trailer pokazujący sporo rozgrywki z Japonii.

The Last Guardian NEW Gameplay Trailer

Gracze wciąż wierzą w Half-Life’a 3

Steam wystartował w tym tygodniu z nową funkcją, umożliwiającą użytkownikom przyznawanie własnych nagród dla najlepszych gier roku. A użytkownicy po raz kolejny przypomnieli Valve, jak bardzo czekają na kontynuację Half-Life’a 2.

Obraz

Rozchodniaczka jak co piątek serwował,

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)