Rozchodniaczek: Gry za grosze, gry prawie darmowe, gry odświeżone i gry naprawdę za darmo

Rozchodniaczek: Gry za grosze, gry prawie darmowe, gry odświeżone i gry naprawdę za darmo

Rozchodniaczek: Gry za grosze, gry prawie darmowe, gry odświeżone i gry naprawdę za darmo
Bartosz Stodolny
26.07.2016 20:34, aktualizacja: 27.07.2016 10:31

Urlop był. Urlop się skończył. I dobrze, bo ile można siedzieć i nic nie robić? Zapraszam na Rozchodniaczka!

No Man’s Sky znowu opóźnione

Tym razem tylko na PC i na szczęście tylko o trzy dni, jak zapowiedział na swojej stronie deweloper Hello Games. Premiera wersji na PS4 jest niezagrożona i gra pojawi się 9 sierpnia w Stanach Zjednoczonych, a dzień później w Europie. Pecetowi miłośnicy kosmicznej eksploracji będą musieli poczekać do 12 sierpnia.

No Man’s Sky - EXPLORE Trailer | PS4

Przy okazji warto wspomnieć, że No Man’s Sky na PlayStation 4 nie będzie wymagało płacenia abonamentu PS Plus. Ciekawe też, jak skończy się zawierucha z wykorzystaniem przez Hello Games formuły do tworzenia planet, która ponoć należy do holenderskiej firmy Genicap.

W Humble Mobile Bundle dostaniecie między innym The Banner Saga

Oczywiście w wersji na Androida, ale cóż, nie można mieć wszystkiego. By stać się szczęśliwym posiadaczem gry wystarczy wydać 6 dolarów. Wtedy też dostaniecie Dropsy, cokolwiek by to nie było. Poza tym za jednego dolca do kieszonkowej kolekcji wpadnie Chameleon Run, Ys Chronicles II i Hitman GO, w którym biegamy po zewnętrznym świecie i kolekcjonujemy… a nie, nie ta gra.

The Banner Saga (Android | iOS) • trailer HD | yourapps.info

A może trochę złotych gier do tego?

Major Nelson, czyli właściwie Larry Hryb, opublikował na swoim blogu listę tytułów, które trafią w sierpniu do oferty Games With Gold na Xboksy. Posiadacze X360 zagrają w Spelunky (1 – 15 sierpnia) i Beyond Good & Evil HD (16 – 31 sierpnia). Gry te trafią też na Xboksa One w ramach wstecznej kompatybilności, a poza tym mając „Jedynkę” dostaniecie też Warriors Orochi 3 Ultimate (cały sierpień) i WWE 2K16 (16.08 – 15.09).

Warszawski Qloc zajmie się remasterem Dead Rising

Do tej pory studio specjalizowało się przede wszystkim w lokalizowaniu i portowaniu gier, na przykład DmC: Devil May Cry na XOne i PS4, teraz natomiast pora na pełnoprawny remaster. Dotyczy to tylko pierwszej części. Dwójkę i dodatek Off the Record odświeży natomiast ekipa z Mercenary. Niżej możecie zobaczyć, jak prezentuje się zremasterowana jedynka.

Obraz
Obraz
Obraz

Sony szuka fraje… testerów firmware’u 4.0

Wiadomo, że fajnie potestować coś za darmo. Poza tym, przecież dostajesz wcześniejszy dostęp do kolejnej aktualizacji. Taki prestiż. Tyle splendoru… No nic, aktualizacja będzie nosiła numer 4.0, więc zapowiada się coś dużego. Sony na razie milczy, ale zapisać do startującej w sierpniu bety możecie się w tym miejscu.

Total War: Warhammer dostanie trochę darmochy

Wszystko w ramach czwartkowej premiery pierwszego dużego DLC do najlepszego Total Wara ostatnich lat. Aby móc pokierować Zwierzoludziami będziecie musieli wydać niecałe 16 euro w „promocji”. Jeśli z jakichś powodów nie chcecie tego robić i tak dostaniecie trochę mniejszych dodatków: nowego bohatera razem z mountem (Bursztynowy Mag na swoim Bursztynowym Gryfie), trochę nowych czarów, zmiany w multiplayerze, jak na przykład customizacja lorda i cztery nowe mapy. No i oczywiście Zwierzoludzi, którzy będą naszymi przeciwnikami w kampanii niezależnie od tego, czy DLC kupiliśmy, czy nie.

Total War: WARHAMMER | Call of the Beastmen | Trailer

Jest i pierwszy gameplay z Dual Universe

To ta zaprezentowana na E3 gra będąca połączeniem Star Citizena, No Man’s Sky, Space Engineers i Minecrafta. Zapowiadała się ciekawie, ale na poniższym materiale nie oferuje nic więcej ponad standard, do którego przyzwyczaiły nas wyżej wymienione i inne produkcje. Zobaczcie sami.

Dual Universe Pre-Alpha Gameplay

A na koniec…

Mamy 15 kodów na pecetową wersję Crush Your Enemies (wymaga Steam) i nie zawahamy się ich rozdać. Co trzeba zrobić? Wystarczy mieć konto na Polygamii i skomentować tego Rozchodniaczka zamieszczając informację, że chce się kod. Pierwszych 15 osób, które to zrobi, otrzyma od nas kody na maile użyte podczas rejestracji konta.

Rozchodniaka polewał, bujając się jeszcze po prawie dwóch tygodniach na łódce,

Bartek Stodolny

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)