Rozchodniaczek: Drogie kolekcjonerki, po prostu David Cage i niesforne roślinki

Strona głównaRozchodniaczek: Drogie kolekcjonerki, po prostu David Cage i niesforne roślinki
13.08.2019 20:45
Rozchodniaczek: Drogie kolekcjonerki, po prostu David Cage i niesforne roślinki
Łukasz Jarkiewicz
Łukasz Jarkiewicz

Przygarnąłbym taką kolekcjonerkę...

bEEwucmZ

Słońce coraz szybciej się kryje. Z każdym dniem coraz chłodniej. Dobrze, że graczy to nie interesuje, bo do września ponad dwa tygodnie, a jest w nim kilka tytułów, których nie mogę się doczekać. Ba! Jeszcze Blair Witch pod koniec sierpnia. Idealnie zapełni pustkę do premiery nowej gry pająków. GreedFall zapowiada się dla mnie obiecująco... wybaczcie, rozchodniaczek. Start!

Shenmue 3

Właśnie dowiedzieliśmy się, że fundatorzy otrzymają dostęp do wersji trial. Zagrają dokładnie w drugiej połowie września. Wyobraźcie sobie, że dostaną również poradnik.pdf! Więcej tutaj. Zostawiam też zwiastun samej gry.

Shenmue III - E3 2019 Trailer | PS4

Quantic Dream 

bEEwucnb

Studio przestaje tworzyć produkcje na wyłączność. W wywiadzie dla DualShockers David Cage potwierdził, że ostatnie trzy gry, które zadebiutowały (lub dopiero się pojawią) u Epica, są potwierdzeniem zmian. Jak pieniądze zmieniają człowieka, nie?

QUANTIC DREAM PC: FREE DEMOS ANNOUNCEMENT TRAILER

Apex Legends

Przy okazji wprowadzenia trybu solo pojawią się także nowe skórki. Mowa tu też o sklepie żelaznej korony czy specjalnym pakiecie. Dla fanów zostawiam link ze szczegółami. Przypominam, że tryb pojawi się jutro i potrwa ograniczony czas.

Apex Legends – Iron Crown Collection Event Trailer

Plants vs Zombies: Battle For Neighborville 

bEEwucnh

Wyciekł zwiastun kontynuacji Garden Warfare 2. Film został szybko zdjęty, ale w internecie nic nie ginie. Wrzucam z kolejnego kanału. Ostrzegam, że i ten może zostać usunięty.

Call of Duty: Black Ops 4

Ostatnia aktualizacja wprowadziła do gry sporo, bo nowe tryby, bronie i tak dalej. Ciekawostką jest za to motocykl, który jest pierwszym z tego rodzaju w grze. Studio postanowiło to nawet w specjalny sposób uczcić. Stworzono specjalny zwiastun z pojazdem w roli głównej.

Biomutant 

bEEwucni

Wydawca THQ Nordic poinformował o dwóch edycjach premium, które są dostępne w przedsprzedaży. Pierwsza z nich o nazwie Atomic kosztuje "zaledwie" 399$, znacznie uboższa (i tańsza) 109,99$. Należy do tej ceny doliczyć 10 dolców, gdy mowa o wersji konsolowej.

327384970325873465
327384970325939001

Session 

bEEwucnj

Na desce pośmigamy dzięki wczesnemu dostępowi. Daty dokładnej nie podano, ale zaplanowano ją na 2020 rok. Z tej okazji przygotowano filmik.

Session - Steam Early Access Teaser

Dzisiaj wystukaliśmy:

bEEwucnk

Napisał szczęśliwy...

Łukasz

bEEwucnX