Rozchodniaczek: DLC do Dark Souls 3, demko PES-a czy darmoszki w Games with Gold?

Rozchodniaczek: DLC do Dark Souls 3, demko PES-a czy darmoszki w Games with Gold?

Rozchodniaczek: DLC do Dark Souls 3, demko PES-a czy darmoszki w Games with Gold?
Adam Piechota
24.08.2016 20:02

Gdzie indziej musielibyście wybierać. U nas dostaniecie wszystko.

The Witness na Xboksie One? Nareszcie

Fantastyczna pozycja Blowa zmierza na konsolę Microsoftu. Zadebiutuje prawdopodobnie 13 września, więc jeśli jeszcze nie graliście - wiecie, co oprócz Forzy kupić w pierwszym miesiącu szkolnym. Naszą recenzję spłodził na początku roku Maciek, a ja jego słowa wspieram w stu procentach. Warto dodać, że nadal nie wiadomo, co dzieje się z wersją na iOS, czy powstaje lub kiedy trafi do sklepiku Apple'a.

Power Rangers na PS4

Być może. Bo kilka godzin temu na stronie PEGI pojawiła się klasyfikacja dla Saban’s Mighty Morphin Power Rangers: Mega Battle, której obecnie nie można już zobaczyć. Rangersi pewnie nadal mają jakąś grupkę fanów, co ucieszą się z tej wiadomości. Reszta najwyżej uniesie brwi w geście politowania.

325648732580688498

Gry mobilne na licencji Top Gear

Huhu... Redakcyjnie przeczuwamy niezłe crapy. W każdym razie studio Motorious Entertainment zebrało pół miliona euro na trzy pozycje, które ukażą się do 2017 roku. iOS oraz Android - tyle wiemy. Ale trudno czekać. Nawet ja, zbieracz przeróżnych śmieci z tego gatunku, nie napalam się zbytnio.

Następna gra autorów Sleeping Dogs to nie Sleeping Dogs 2

United Front Games zapowiedziało dzisiaj światu Smash + Grab. Co to będzie? Wnioskując po zwiastunie, sieciowy beat'em up na ulicach miasta. Niektórzy przypominają sobie The Warriors, inni (znaczy ja) oczami wyobraźni widzi cross-over z Yakuzą jako kontynuację. Wygląda spoko, a już we wrześniu trafi na Steama w Early Access.

SMASH+GRAB | Teaser Trailer

Przeceny na PlayStation Store

O skoro o The Warriors - czekaliście na spadek ceny wersji cyfrowej na PS4? To między innymi dla Was ruszyła wyprzedaż retroklasyków. Warto zajrzeć, bo obniżki zaliczyły dziesiątki starszych tytułów. Ja na przykład przypomnę sobie Arc the Lad.

Pyszności w Games with Gold

A posiadacze Xboksów i Games with Gold przygotują się na rychłą premierę Forzy Horizon 3. W ramach abonamentu na wrzesień przypada Eathlock: Festival of Magic, Assassin's Creed Chronicles: China (One), oryginalna Forza Horizon i Mirror's Edge (Xbox 360 i One we wstecznej). Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ja ten miesiąc przegram wyłącznie w wyścigi. Nie będę narzekał.

Batman: Return to Arkham jednak w tym roku?

To żaden pewniak, ale brytyjska sieć sklepów Base.com wystawiła remastery Gacka na 25 listopada bieżącego roku. To dzięki nim wiedzieliśmy na przykład o remasterze Skyrima przed E3, więc... kto wie?

Demo Pro Evolution Soccer 2017

Na PS4, PS3, One'a i 360-kę. Mój znajomy ograł wersję na PS4 i stwierdził, że nic się nie zmieniło, ale mu nie wierzę.

Skylanders + Crash Bandicoot również na Xboksach

Ci, którzy z łezką w oku wspominają Crasha, ale przez ostatnie lata wybierali sprzęty Microsoftu, mogą odetchnąć spokojnie. Poziom i zabawki powiązane z jamrajem będą także dostępne na pozostałych platformach (czyli też na Wii U), tylko odrobinę później... Czy na konsolach Sony 14 października, poza nimi w okresie świątecznym. Ej, gdzie moje rimejki trylogii od Naughty Dog?

325648732581737074

Zwiastun pierwszego dodatku do Dark Souls 3

Tak sobie dzisiaj szarpię w Nioh i niespodziewanie zajarałem się Soulsami na nowo. No to mam. Ashes of Ariandel zabije nas (setki razy) 25 października.

Here's your first look at Dark Souls 3: Ashes of Ariandel - Dark Souls 3 DLC trailer

Sto lat, sto lat, niech żyją!

A kto? A Valve i SNES. Firma Gabena kończy dzisiaj dwudziestkę, a konsola Nintendo - pamiątka najwspanialszej ery retro - dwudziestkę piątkę. Jezu-jacy-my-jesteśmy-starzy-co-nie?!

325648732582130290

Torta pokroił, ale sam nie zjadł

Adam Piechota

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)