Rozchodniaczek: darmowe klasyki, DLC do Call of Duty i trochę o Residencie

Rozchodniaczek: darmowe klasyki, DLC do Call of Duty i trochę o Residencie

Rozchodniaczek: darmowe klasyki, DLC do Call of Duty i trochę o Residencie
Bartosz Stodolny
31.01.2017 18:50, aktualizacja: 01.02.2017 10:15

Będzie też okazja do obudzenia swojego wewnętrznego wikinga. Oraz stoika, bo mobilne Animal Crossing zalicza obsuwę. W pewnym sensie odżyje też część Modern Warfare 2.

Ależ dziś obficie! Dlatego bez zbędnego przedłużania, zwiastun wychodzącego dziś, pierwszego DLC do Resident Evil 7:

Resident Evil 7: biohazard - DLC "Banned Footage Vol. 1

A jeśli boicie się horrorów, chłopcy mają dla was parę sztuczek, dzięki czemu zachowacie kontrolę nad zwieraczami. Dziś warto też wspomnieć o...

Opóźnieniu mobilnego Animal Crossing

Nintendo poinformowało dziś, że "darmowa" gra zostaje przesunięta na "przyszły rok obrotowy", który zaczyna się 1 kwietnia. Wszystko z powodu innych gier mobilnych wydawcy - Fire Emblem Heroes (premiera 2 lutego) i Super Mario Run na Androida (marzec).

Otwartej becie For Honor

Jeśli mało wam po ostatniej zamkniętej becie, albo się do niej nie dostaliście, nic straconego. Kolejna, tym razem otwarta, wystartuje już 9 lutego i potrwa do 12 lutego. Swoją drogą, graliście? Jak wam się podobało?

For Honor - Closed Beta Trailer

Darmowym weekendzie z Rainbow Six: Siege

To kolejna gra Ubisoftu, którą będzie można wypróbować w lutym. Konkretnie od 3 do 5.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege : Free Weekend Trailer

Również darmowym XCOM: Ufo Defence

Tym razem nie od Ubisoftu i na stałe, za sprawą Humble Store'a. Nie zrozumcie mnie źle, oba "nowe" XCOM-y to świetne gry, ale nie umywają się do tego klasyka, znanego też jako Ufo: Enemy Unknown. Humble rozdaje wersję na Steama, a kod dostaniecie tutaj. A jak już będziecie mieli oryginał, polecam zainteresować się projektem OpenXcom, który usprawnia grę i dodaje obsługę modów.

OpenXcom 1.0 Feature Trailer

Oraz darmowym Constructorze

Kolejny klasyk, tym razem od studia System 3 i GOG-a. Wszystko w ramach promowania wersji HD, która pojawi się w sprzedaży 28 kwietnia. Wystarczy "dać lajka".

[fbpost url="post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FConstructorHD%2Fposts%2F710969289063642&width=500" width="500" height="665"]

Ozłoceniu Yooka-Laylee...

Sympatyczna platformówka przeszła procesy certyfikacji i za nieco ponad dwa miesiące trafi na konsole i pecety. O wersji na Switcha na razie cisza, choć studio Playtronic rozmawia o takowej z Nintendo. Będzie za to całkiem fajnie wyglądający multiplayer.

Yooka-Laylee - Multiplayer Reveal Trailer

... i Horizon: Zero Dawn

To akurat jedna z nielicznych konsolowych gier, które mnie interesują i w które na pewno zagram, więc się cieszę. Cieszcie się i wy. Albo się nie cieszcie.

Statystykach Resident Evil 7

Z których wynika, że ponad 92 tysiące graczy zmoczyło się w goglach VR na głowie, łącznie w grze spędzono 895 lat i pokonano niemal 21 milionów kilometrów. W sumie nie ma się czemu dziwić, bo to świetna gra jest. Więcej tutaj.

326796718720706839

Kolejnym zwiastunie Sniper Elite 4

Który wygląda tylko trochę ciekawiej od tego, co widzieli na pokazie Paweł z Patrykiem.

Sniper Elite 4 - 101 Gameplay Trailer | PS4, Xbox One, PC

Dacie premiery remastera Final Fantasy XII

Adam (bo kto inny?) pisał już szerzej na ten temat, ale dziś poznaliśmy datę premiery "dwunastki" w HD. Będzie ona miała miejsce 13 lipca na PlayStation 4. Poza tym, że odświeżona wersja będzie ładniejsza, dostaniemy też nową muzykę i trofea.

Final Fantasy XII: The Zodiac Age - Live Gameplay Demo on PS4

Skoro zaczęliśmy od DLC

To DLC skończymy. Tym razem do Call of Duty: Infinite Warfare. Sabotage, bo tak się nazywa, to cztery nowe mapy do multi (w tym znana z drugiego Modern Warfare Afgan), kolejne cztery do multi z nieumarłymi i nowy epizod zombiaków - Rave in the Redwoods, gdzie gościnnie wystąpi Cichy Bob, czyli Kevin Smith. Posiadacze gry na PS4 mogą już cieszyć się dodatkiem, pozostali będą musieli trochę poczekać.

Call of Duty®: Infinite Warfare – Oficjalny zwiastun trybu multiplayer DLC Sabotage [PL]

Rozchodniaczka polał, a teraz idzie kroić Sectoidy,

Bartek Stodolny

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)