Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Rozchodniaczek: Batman wsiada do Micro Machines i leci tworzyć maczugi w Andromedzie

Strona głównaRozchodniaczek: Batman wsiada do Micro Machines i leci tworzyć maczugi w Andromedzie
17.01.2017 20:00
Rozchodniaczek: Batman wsiada do Micro Machines i leci tworzyć maczugi w AndromedzieRozchodniaczek: Batman wsiada do Micro Machines i leci tworzyć maczugi w Andromedzie
Bartosz Stodolny
Bartosz Stodolny
bDyXBRty

Dzisiaj Rozchodniaczek na bogato, aż się z kieliszków przelewa!

bDyXBRsR

Zanim przejdziemy do codziennej porcji newsów, które nie załapały się na dedykowaną notkę, konkurs przygotowany przez IMGN.PRO. Jeśli uwielbiacie Superhota (a kto nie uwielbia?) i potraficie przy tym rysować, tworzyć gry bądź mody do nich, to udajcie się czym prędzej na tę stronę i zgłoście swoje prace. Do wygrania karty graficzne, konsole, procesory, akcesoria i wiele więcej, ale największą gratką jest opiewający na 50 tysięcy dolarów kontrakt wydawniczy z IMGN.PRO dla tych, którzy stworzą najciekawszego moda lub grę.

326797231028197418

To teraz lecimy z rozlewaniem!

bDyXBRsT

Twórcy Stasis szykują nam nową grę

Kojarzycie w ogóle Stasis? W najlepszym wypadku była to dość przeciętna i wcale nie tak straszna przygodówka. Teraz jej twórcy, studio The Brotherhood, szykują coś nowego, choć nie wiadomo jeszcze co. Więcej szczegółów poznamy 24 stycznia, kiedy wystartuje zbiórka na Kickstarterze.

A Hitman dostanie kompletne, pudełkowe wydanie

bDyXBRsZ

Jeśli, jak ja, wolicie poczekać na wszystkie epizody, zamiast męczyć się z pojedynczymi, już 31 stycznia będziecie mogli kupić, dzięki Cenedze, łysego w ładnym steelbooku i ze wszystkim, co do tej pory się ukazało. Tylko czy warto grać?

Injustice 2 z nowym zwiastunem

I w sumie tylko tyle napiszę, bo jakoś wolę Marvela.

Persona 5 też z nowym zwiastunem

bDyXBRta

O którym też wiele nie napiszę, bo akurat japońskich gier nie ogarniam i ogarniać nie chcę. Ponoć coś z zamkami i ich wpływem na grę. Nie wiem, pytajcie Adama.

Tryb PvP w Nioh później niż premiera gry

Japoński Wiedźmin w soulsowej oprawie będzie musiał trochę poczekać, zanim spuści łomot innym japońskim Wiedźminom w soulsowej oprawie. Studio Team Ninja potwierdziło jednak, że PvP w grze się pojawi, ale nie na premierę, a w późniejszej łatce. Adam pewnie już zaciera rączki, bo demo bardzo mu się podobało. Ja odpuszczę, jeden monitor na Soulsach już rozwaliłem.

bDyXBRtb

Ptaszki ćwierkają, że The Division dostanie nowy tryb

Wszystko za sprawą ankiety przeprowadzanej właśnie wśród graczy przez Ubisoft. Jedno z pytań dotyczy trybu Last Man Standing, czyli takiego, gdzie na koniec rundy może być tylko jeden zwycięzca. Oczywiście nie oznacza to, że opcja ta z automatu trafi do gry, ale wygląda na to, że ktoś w Ubi myśli o czymś innym, niż przepychanki z Vivendi.

Ćwierkają też, że Codemasters wskrzesza Micro Machines

bDyXBRtc

O jak ja się zagrywałem w te samochodziki! Teraz natomiast serwis XboxAchievements podaje, że ponoć doczekamy się kolejnej odsłony na XOne, PS4 i pecety. Na razie nie wiadomo, w jakiej formie, kiedy i na jakiej zasadzie, ale jest projekt okładki.

326797231029573674

Przedwczesna e... gzekucja w Titanfall 2

Do gry, którą razem z Maciem będziemy polecać do upadłego, już niebawem trafi nowy tryb zwany Live Fire. 12 pilotów (i tylko pilotów, bez Tytanów) zmierzy się tam na dwóch nowych mapach w trwających minutę rundach. Do tego dostaniemy nową animację egzekucji, nowe wprowadzenia dla poszczególnych frakcji i przerobiony interfejs w lobby multiplayerowym. Oczywiście wszystko za darmo, bo Titanfall 2 season passa nie ma.

Skoro Switch już potwierdzony, to przydałaby się jakaś reklama

No i jest jakaś reklama. Cóż, nie urywa, podobnie jak sama konsola, której ogłoszenie spowodowało spadek wartości akcji Nintendo. Ale to tylko moje zdanie, a ja ponoć się nie znam. Dlatego odsyłam was do relacji Adama i do dyskusji, czy w ogóle kupicie ten wynalazek.

Chcielibyście dzierżyć Maczugę An... dromedy +5 w nowym Mass Effect?

No to będziecie mogli. Podobnie jak Młot Nieskończonej Miłości i jakąkolwiek inną broń, której nadacie nazwę dzięki systemowi craftingu w Mass Effect: Andromeda. Informację tę potwierdził na Twitterze Ian Frazier, główny projektant gry.

Dwóch snajperów w kącie stało

Jeden, ten "duchowy", doczekał się zapisów do bety, a drugi, ten "elitarny", zwiastuna.

A wiecie, że Gothic miał otrzymać oficjalny dodatek?

I to taki, w którym zagrać miał sam Jan Frycz. Niestety roboczo nazwany Gothic: Sequel został anulowany, ale Piranha Bytes potwierdziło, że faktycznie powstawał. Na otarcie łez przypominam wam o świetnie zapowiadającym się i profesjonalnie przygotowanym modzie do dwójki - Dziejach Khorinis, którego twórcy przygotowali obszerny dokument o porzuconym projekcie.

Rozchodniaczka rozlał, niemal się przy tym dławiąc,

Bartek Stodolny

bDyXBRtP