Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Rozchodniaczek asasyński, z Obcym w goglach VR i nowym zwiastunem Rime

Strona głównaRozchodniaczek asasyński, z Obcym w goglach VR i nowym zwiastunem Rime
04.01.2017 20:00
Rozchodniaczek asasyński, z Obcym w goglach VR i nowym zwiastunem RimeRozchodniaczek asasyński, z Obcym w goglach VR i nowym zwiastunem Rime
Adam Piechota
Adam Piechota
bDnFppRy

Oraz całym zapleczem innych małych nowinek. Rozgośćcie się!

bDnFppQR

Dobry wieczór w przedostatnim dniu tego dość męczącego tygodnia. Jak w środę czasem wysypie rzeczami do Rozchodniaczka, to klękajcie narody, bo...

Rime zmierza na PS4, Xboksa One, Switcha i PC

Podobnie jak my, nadal wierzycie w tę pozycję? To obejrzyjcie nowy zwiastun. Mój wewnętrzny fan uedoszczyzny jest zachwycony, zwłaszcza że zagrać może na tylu różnych platformach. Data premiery, oczywiście, nadal nieznana.

Laura Kate Dale nadal spoileruje styczniową prezentację Switcha

bDnFppQT

Najpierw zdradza, że na nową konsolkę Nintendo zmierza port Rayman Legends (jednej z najlepszych platformówek tej dekady, więc supcio), a potem rzuca tytułem domniemanego połączenia Kórlików i Mario. Będzie się zwało Rabbids Kingdom Battle i ponoć zobaczymy je we wrześniu tego roku.

Najczęściej zabijamy Rosjan w naszych strzelankach

bDnFppQZ

Ot, takie dziwne badanie przeprowadzono, z którego wynika, że do Rosjan strzelamy nawet więcej niż do obcych i zombie. Przebadano pięćdziesiąt siedem FPS-ów z lat 2001-2013. Ja z przyjemnością prowadziłbym takie badania, gdyby ktoś mi za to jeszcze płacił.

325629612108101596

Asasyni przejmują Humble Bundle

Trylogia Chronicles i "jedynka" na najniższym progu, dalej Liberation HD, "trójka", "dwójka", a wreszcie Unity i Brotherhood. Fajna paczka dla tych, którzy serii Ubi do tej pory raczej unikali. Tylko uważajcie na pierwowzór, idzie zieeewnąć. Tutaj można szastać gotówką.

325629612108298204

Ace Combat 7 nie chce konsolowych wojenek

bDnFppRa

Dlatego ukaże się również na Xboksie One. Czasem żałuję, że znajomość z serią skończyłem na czwartej odsłonie. Ale za to jakie mam wspomnienia!

Milion randek z D

Campo Santa pochwaliło się, że przekroczyło już milion na liczniku opchniętych Firewatchy. I dziękuję. My również, bo wspominamy ten tytuł pozytywnie. Wasze zdrówko!

A 170 tysięcy obelg

bDnFppRb

Bo tylu graczy przycięło w Oh...Sir!! The Insult Simulator. Powinienem też to zrobić. I nauczyć się kilku nowych powiedzonek kierowanych w stronę sąsiada z góry.

Marka Project I.G.I. wraca w ręce Artplant

Odkupili ją od Square Enix. Czy to oznacza, że kolejna zapomniana ikona Eidosu powróci? Być może, ale nie spodziewajcie się takich informacji zbyt szybko.

Chcecie wiedzieć kiedy startuje nowy waniliowy serwer do World of Warcraft?

bDnFppRc

7 stycznia, czyli w tę sobotę. Wszyscy fani Nostalriusa-Elysium powinni szykować się na zarwanie nocki. Zawsze bałem się gier MMO, ale WoW jest największym demonem z nich wszystkich. Ileż to już lat tak bezwzględnie rządzi? Ciekawe, ilu znajomych stracę przez Elysium PvP Fresh Realm.

Do Overwatch trafia właśnie nowa mapa

Oaza się zwie i pogracie na niej w trybie kontroli. Mała wycieczka na filmiku poniżej. Odpalcie pobieranie aktualizacji przed wieczorną herbatką.

Zagramy w Obcego na goglach VR

Doświadczenie jest planowane jako element promocji nowego filmu, rzecz jasna, i trafi na kilka VR-owych platform. Tak oto spełnia się kolejne z moich noworocznych gdybanek. Idę łupnąć w Totka. Z alienowym VR Experience muszę się zastanowić, bo dzisiejsza sesja w Here They Lie uświadomiła mi, że gogle + horror to intensywne doświadczenie. I dla psychiki, i dla żołądka.

325629612109608924

A przedłużenie znaku towarowego Eternal Darkness przez Nintendo to wiadomość-bomba

Bo, jak sądzę, gra trafi do gamecube'owego Virtual Console na Switchu. Wiecie, ile kosztuje te dwadzieścia z hakiem ekskluzywnych tytułów z GameCube'a w dzisiejszych czasach? Ogrom - tyle. Swoje Eternal Darkness kupiłem dwa lata temu za sumę, która do dziś wraca w koszmarach. Ach, no i to fantastyczny tytuł, jaki koniecznie warto poznać, jeśli lata temu nie miało się przyjemności.

Swojego pierwszego Rozchodniaczka w tym roku polał także

Adam Piechota

Rozchodniaczek to codzienne zestawienie małych informacji, które nie zasługują na dedykowane notki w ciągu dnia, ale o których warto jednak wiedzieć.

bDnFppRP