Rockstar próżnuje? GTA 6 może być jedyną grą studia na obecną generację

Rockstar próżnuje? GTA 6 może być jedyną grą studia na obecną generację

Rockstar próżnuje? GTA 6 może być jedyną grą studia na obecną generację
Źródło zdjęć: © Rockstar Games
Konrad Siwik
11.01.2022 20:15

Pewien informator został zapytany na Twitterze o to, ilu gier od Rockstara możemy spodziewać się w najbliższym czasie. Jego zdaniem Grand Theft Auto 6 może być jedyną grą obecnej generacji opracowywaną przez studio.

Fani GTA już od dłuższego czasu zastanawiają się, kiedy Rockstar uchyli rąbka tajemnicy na temat szóstej odsłony serii. Tymczasem zamiast zapowiedzi otrzymali pod koniec zeszłego roku nie najlepiej przyjęte Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition. Natomiast pytania dotyczące GTA 6 wciąż pojawiają się w sieci.

Renomowany leaker AccountNGT został zapytany o to, jak wielu gier od Rockstara powinniśmy się spodziewać w tej generacji. Informator przekazał na Twitterze, że wierzy, iż GTA 6 jest jedyną grą opracowywaną w studiu. "Jeśli mówimy o nowych grach, to myślę, że tylko GTA 6 zostanie wydane" – napisał AccountNGT.

Pojawiły się również spekulacje, że GTA 6 zostanie zapowiedziane w 2022 roku i wydane w 2023, ale informacje nie zostały w żaden sposób oficjalnie potwierdzone. Tymczasem Rockstar planuje wydać remaster Grand Theft Auto 5 w 2022 roku, więc to może być głównym celem dewelopera.

W sieci krążą także pogłoski, że GTA 6 jest tworzone w chaotyczny sposób, co może przełożyć się na jakość gry. Jak na razie nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych oficjalnych aktualizacji na temat długo oczekiwanego tytułu od Rockstar Games. Różne raporty sugerują, że gra jest w trakcie tworzenia, ale kiedy dokładnie Rockstar zamierza ją ujawnić i wydać, pozostaje tajemnicą.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)