GTA VI rozczaruje? Są przecieki

GTA V
GTA V
Źródło zdjęć: © Rockstar Games

13.12.2021 13:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

GTA VI to pozycja, którą z pewnością zainteresuje się duża grupa graczy. Po ponad ośmiu latach z GTA V wielu z nas chce już czegoś nowego. Przecieki mówią, że szósta odsłona Grand Theft Auto może być dużym rozczarowaniem.

GTA VI może okazać się rozczarowaniem. Rockstar Games od lat przyzwyczaja nas do tego, że każda z ich gier jest na swój sposób wyjątkowa, i potrafi wskazać kierunek, w którym podążać będą inne produkcje. Na niemałą rewolucję liczymy też w kontekście najnowszej odsłony Grand Theft Auto. Jednak przecieki mówią, że może być dużo gorzej, niż zakładamy.

AccNGT, jeden z użytkowników Twittera, który dość często trafnie ujawnia zakulisowe informacje dotyczące świata gier, podzielił się niedawno niezbyt optymistycznymi wieściami na temat nadchodzącej części GTA. Jego zdaniem gra może okazać się rozczarowaniem, a sam proces jej tworzenia jest strasznie chaotyczny.

W samym wpisie czytamy, że jeśli gra zostanie zapowiedziana w 2021 lub na początku 2022 roku, oznaczać to będzie, że gracze mogą zacząć się martwić o jej stan. Rozczarowanie ma nie być związane z aspektami graficznymi. W jednym z komentarzy pod twittem AccNGT odpisał, że problemem będzie na przykład fabuła gry.

Ostatnia z gier Rockstar Games, czyli Red Dead Redemption 2, okazała się być prawdziwym hitem. Mimo tego, że jej premiera miała miejsce kilka lat temu, nadal łatwo spotkać głosy, że nie powstała jeszcze produkcja lepsza pod kątem immersji i klimatu samego świata. Od GTA VI oczekiwalibyśmy równie dużego wpływu na branżę gier. Jak widać, może być całkiem inaczej.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)