RoboCop: Rogue City to gra polskiego studia. Znamy datę premiery

RoboCop: Rogue City to gra polskiego studia. Znamy datę premiery

RoboCop: Rogue City
RoboCop: Rogue City
Źródło zdjęć: © YouTube
08.07.2022 11:12, aktualizacja: 08.07.2022 11:23

RoboCop: Rogue City to produkcja za którą odpowiedzialne jest polskie studio Teyon. Firma słynie z kilku adaptacji, w tym z Terminator: Resistance. Aktualnie priorytetem jest nowy RoboCop, który doczekał się prezentacji.

Polacy tworzą nowego RoboCopa

Polskie studio Teyon prezentuje nowe materiały z RoboCop: Rogue City. Tytuł został zapowiedziany w ubiegłym roku. Teraz, za sprawą nowego nagrania, twórcy przypominają o nachodzącej produkcji. Warto dodać, że sam Peter Weller użyczy swojego głosu w grze.

Witajcie w Detroit, czyli w mieście na skraju ruiny

Czego spodziewać się po RoboCop: Rogue City? Wydaje się to oczywiste. Produkcja polskiego studia to przygodowa gra akcji, utrzymana w klimacie sci-fi, z wyraźnie nakreślonymi mechanikami strzelanek. Detroit, miasto pogrążone w chaosie oraz przestępczości, czeka na swojego wybawcę. Lekarstwem na wszelkie problemy oraz bezwzględnych przestępców jest tytułowy RoboCop. W toku rozgrywki możliwa będzie eksploracja miasta, a nawet pojawią się wielowątkowe wybory.

RoboCop: Rogue City - premiera

RoboCop: Rogue City zadebiutuje w czerwcu 2023 roku. Gra trafi na komputery osobiste, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Ciekawe, czy dzieło polskiego studia zostanie zauważone przez pewnego miliardera. Elon Musk ceni sobie polskie gry,Terminator: Resistance, autorstwa Teyon, został przez niego nazwany "niedocenioną grą".


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)