Polacy robią nowego RoboCopa! Łączą siły z MGM

Polacy robią nowego RoboCopa! Łączą siły z MGM

Robocop
Robocop
Marcin Watemborski
07.07.2021 13:54

Nacon, Teyon i MGM skoncentrują się na nowej grze wideo na konsole i pecety. Będzie to opowieść o kultowym policjancie-robocie, chroniącym uciśnionych. RoboCop powróci w 2023 roku.

Chyba każdy kojarzy RoboCopa. Opowieść o futurystycznym policjancie-robocie Alexie Murphym towarzyszyła dorastaniu wielu z nas. Teraz historia doczeka się nowej adaptacji jako gra wideo. RoboCop: Rogue City będzie owocem wspólnych pracy wydawcy Nacon oraz polskiego producenta Teyon. Nad wszystkim będzie czuwała wytwórnia filmowa Metro Goldwyn Mayer, która posiada prawa do kultowej serii.

Nowy RoboCop: Rogue City ma być klasyczną przygodową grą akcji. Wydawca oraz studio obiecują, że stworzą produkcję, która idealnie będzie wpisywała się w całą serię. Historia ma z jednej strony oddać hołd żelaznej klasyce ery kaset wideo, w której wcielimy się w RoboCopa, z drugiej zapewnić autorską opowieść.

Póki co, nie wiemy zbyt wiele o nadchodzącej produkcji. Jedyne co, to tyle, że pojawi się w 2023 roku i będzie dostępna na pecety oraz konsole – miejmy nadzieję, że zarówno na PlayStation 5 oraz Xbox Series X.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)