Robert Więckiewicz użyczy głosu Nathanowi Dawkinsowi w Beyond: Dwie Dusze

Strona głównaRobert Więckiewicz użyczy głosu Nathanowi Dawkinsowi w Beyond: Dwie Dusze
25.04.2013 08:25
Robert Więckiewicz użyczy głosu Nathanowi Dawkinsowi w Beyond: Dwie Dusze
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Debiutujący w growym dubbingu aktor nie ma łatwego zadania - na krajowym rynku zastąpi bowiem głos Willema Dafoe.

bEEElMRN

Trudno powiedzieć, żeby Robert Więckiewicz miał ogólnie duże doświadczenie w dubbingu, ale przygody z podkładaniem głosów w Górze Czarownic czy Delfinie Plum z 2009 roku nauczyły go zapewne podstaw tego typu pracy. Sam jednak przyznaje, że jest to jego growy debiut i jest bardzo ciekawy efektu końcowego. Ja również, choć nie jestem pewien, czy akurat ten aktor jest najlepszym pomysłem do roli Nathana Dawkinsa.

Robert Więckiewicz ma natomiast duże doświadczenie filmowe - za role w Vinci czy Dom Zły aktor otrzymał nominacje do Złotej Kaczki, najstarszej polskiej nagrody filmowej. Zapewne znacie go również z takich seriali jak chociażby Sfora, Samo Życie czy Londyńczycy.

Przy okazji tej informacji nie sposób nie wspomnieć o zabawnej sytuacji jaka miała swój początek 1 kwietnia. Otóż, jak wspominaliśmy w naszym podsumowaniu prima aprilisowych żartów, polski serwis Dubscore.pl jako swój żart na ten dzień, wybrał właśnie obecność Więckiewicza w Beyond: Dwie Dusze. Kto by przypuszczał, że ten ślepy strzał okaże się prawdą? Próbuję sobie wyobrazić zdziwienia Braci Wiklińskich, kiedy zobaczyli powyższy materiał filmowy.

bEEElMRP

Paweł Winiarski

326873181334231082
bEEElMSL