Reżyser God of War Ragnarok komentuje opóźnienia

Reżyser God of War Ragnarok komentuje opóźnienia

God of War
God of War
Źródło zdjęć: © godofwar.playstation.com
05.06.2021 16:53

God of War Ragnarok nie wyjdzie zbyt prędko. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że jego premiera zostanie opóźniona. Internauci nie kryją rozgoryczenia takim obrotem spraw. Posuwają się jednak zbyt daleko - atakują pracowników studia.

Czy gracze mają prawo być rozczarowani przesunięciem premiery God of War Ragnarok? Jak najbardziej. Nie powinni jednak swoich negatywnych emocji przenosić bezpośrednio na zespół tworzący grę. Z tego samego założenia wyszedł Cory Barlog, reżyser nowego God of Wara.

Jedna z pracownic Santa Monica Studio, Alanah Pierce, otrzymała niezbyt uprzejme wiadomości od jednego z graczy. Wtedy to Barlog na swoim Twitterze postanowił wziąć ją w obronę i przyjąć całą winę za opóźnienia na siebie.

Jeśli chcecie być wściekli na kogoś za cokolwiek związanego z God of War […], to bądźcie źli na mnie. To ja podjąłem decyzję.

Nie nękajcie zespołu, to bardzo dobrzy ludzie, którzy robią świetną robotę - napisał na Barlog.

Nowy God of War najpewniej wyjdzie dopiero w 2022 roku, choć warto zaznaczyć, że żadna data nie została potwierdzona. Do dziś nie zobaczyliśmy nawet oficjalnego trailera gry, więc można się domyślać, że jeszcze wiele wody w Wiśle upłynie, zanim będzie ona choćby częściowo grywalna.

Ważną informacją jest natomiast fakt, że nowy God of War trafi również na PS4.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)