Remedy pracuje nad aż dwiema nowymi grami, nie porzuca Quantum Breaka

Remedy pracuje nad aż dwiema nowymi grami, nie porzuca Quantum Breaka08.06.2016 18:20
Remedy pracuje nad aż dwiema nowymi grami, nie porzuca Quantum Breaka

Fińskie studio nie zwalnia tempa po wydaniu Quantum Breaka. Remedy ogłosiło, że pracuje w tej chwili nad aż dwiema nowymi grami. Niestety, nie ma tu dobrych wiadomości dla fanów Alana Wake'a.

W poście na swojej oficjalnej stronie Remedy poinformowało przede wszystkim, że nie myśli na razie o zakończeniu wsparcia dla Quantum Breaka. Fińskie studio pracuje aktualnie nad kolejnym uaktualnieniem do gry. Miejmy nadzieję, wyeliminuje ono w końcu wszystkie problemy z jej pecetową wersją. Twórcy podziękowali również fanom za uczynienie z gry najlepiej się sprzedającym nowym tytułem wydanym przez Microsoft Game Studios w tej generacji.

Ważniejsza jednak okazuje się informacja, która znalazła się w dalszej części posta. Remedy poinformowało w niej o założeniu dodatkowego zespołu odpowiedzialnego za tworzenie gier. Pozwolić ma to na sprawniejszą i lepiej zorganizowaną czasową pracę nad kolejnymi tytułami.

325660429856880604

Remedy zaznaczyło również, że nauczyło się na swoich błędach i nie chce zbyt szybko zacząć mówić o swoich nadchodzących projektach. Nie należy więc spodziewać się w tym roku Finów ani na E3, ani na Gamescomie.

A na koniec zła informacja dla czekających na nowego Alana Wake'a.

Cóż, szkoda, ale można chociaż pochwalić szczerość. A inne medium... Serial czy gra na komórki?

Dominik Gąska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)