Remedy pracuje nad aż dwiema nowymi grami, nie porzuca Quantum Breaka

Remedy pracuje nad aż dwiema nowymi grami, nie porzuca Quantum Breaka

Remedy pracuje nad aż dwiema nowymi grami, nie porzuca Quantum Breaka
08.06.2016 18:20

Fińskie studio nie zwalnia tempa po wydaniu Quantum Breaka. Remedy ogłosiło, że pracuje w tej chwili nad aż dwiema nowymi grami. Niestety, nie ma tu dobrych wiadomości dla fanów Alana Wake'a.

W poście na swojej oficjalnej stronie Remedy poinformowało przede wszystkim, że nie myśli na razie o zakończeniu wsparcia dla Quantum Breaka. Fińskie studio pracuje aktualnie nad kolejnym uaktualnieniem do gry. Miejmy nadzieję, wyeliminuje ono w końcu wszystkie problemy z jej pecetową wersją. Twórcy podziękowali również fanom za uczynienie z gry najlepiej się sprzedającym nowym tytułem wydanym przez Microsoft Game Studios w tej generacji.

Ważniejsza jednak okazuje się informacja, która znalazła się w dalszej części posta. Remedy poinformowało w niej o założeniu dodatkowego zespołu odpowiedzialnego za tworzenie gier. Pozwolić ma to na sprawniejszą i lepiej zorganizowaną czasową pracę nad kolejnymi tytułami.

Obraz

Remedy zaznaczyło również, że nauczyło się na swoich błędach i nie chce zbyt szybko zacząć mówić o swoich nadchodzących projektach. Nie należy więc spodziewać się w tym roku Finów ani na E3, ani na Gamescomie.

A na koniec zła informacja dla czekających na nowego Alana Wake'a.

Cóż, szkoda, ale można chociaż pochwalić szczerość. A inne medium... Serial czy gra na komórki?

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)