RemasterStation 4, czyli wszystkie zaprezentowane dziś, odświeżane na PS4 klasyki w jednym miejscu

RemasterStation 4, czyli wszystkie zaprezentowane dziś, odświeżane na PS4 klasyki w jednym miejscu

RemasterStation 4, czyli wszystkie zaprezentowane dziś, odświeżane na PS4 klasyki w jednym miejscu
Paweł Olszewski
03.12.2016 23:03, aktualizacja: 04.12.2016 11:09

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, aż trzy ostatnie części WipEoutów, Patapon, LocoRoco, PaRappa the Rapper i nie tylko. Już wiemy dlaczego PlayStation Experience ma skrót PSX.

WipEout HD, WipEout HD Fury i WipEout 2048 składa się na wydanie Omega Collection. Ze wsparciem technicznych fajerwerków PS4 Pro, choć nie wszystkie gry będą równe. Nawet w opisie trailera na YouTube Sony zastrzega, że wsparcie konkretnych rozdzielczości zależy od gry. HDR-a dostaną wszystkie części, podejrzewam jednak, że wywodzący się z PS Vity WipEout 2048 nie doleci do 4K. Pozostałe części mogą tę rozdzielczość osiągać, gra będzie mieć wszak dynamiczna rozdziałkę. Ale to szczegół, bo przy tej prędkości i tak nic nie widać. Ale za to słychać, zapowiedź połączenia klasycznych utworów z nowymi wydaje się więc więcej niż interesująca. Premiera latem 2017.

WipEout Omega Collection - PlayStation Experience 2016: Announce Trailer | PS4

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy zapracował sobie na dedykowany wpis. Na imprezie pokazano całkiem sporo fragmentów gry, znamy też kilka szczegółów technicznych. Po nie zapraszam do wspomnianego wpisu. To jeden z ważniejszych remasterów od Sony. To znaczy Activisin, ale dla Sony. Acti ma prawa do Crasha, ale raczej nie do pierwszych trzech części.

PaRappa The Rapper Remastered. Czy trzeba coś tu więcej dodawać? Może tylko to, że na PS Store znajdziecie demo gry. Pod koniec trailera jest też wzmianka o Patapon i LocoRoco. Sony nie patyczkuje się i odświeża wszystkie swoje ważne marki jak leci. Ważne. Gdzie jest Killzone?! Najlepiej Killzone 2? Tego niestety zabrakło.

PaRappa The Rapper Remastered - PlayStation Experience 2016 Trailer | PS4

W tym przypadku remaster potrzebny jest nie tylko dla ładniejszej grafiki (na PS4 Pro i TV UHD w 4k), ale też po prostu wygodnej gry. Jak zauważył znajomy youtyber na Twitterze.

Pojawił się za to odświeżony do 1080p i 60 klatek na sekundę Ultimate Marvel vs. Capcom 3. Dostępny na PS Store od dziś. Jako przekąska przed pełnoprawną kontynuacją, Marvel vs. Capcom: Infinite. Sony ładnie sobie radzi z Capcomem od premiery Street Fightera V. Szkoda tylko, że sam Street Fighter tak dobrze sobie nie radzi...

Ultimate Marvel vs. Capcom 3 - PSX 2016: Announce Trailer | PS4

Windjammers to kolejna wyciągnięta z szafy rzecz. Na PS4 i PS Vitę. Nie pytajcie.

Windjammers - PlayStation Experience 2016: Announcement trailer | PS4,PS Vita

Tuż przed PSX 2016 pokazano też wideo z Full Throttle Remastered, czyli kolejnej odświeżanej przygodówki Double Fine. Tomek Kutera na naszych łamach ładnie ostatnio napisał, co sądzi o takich odświeżeniach.

Full Throttle Remastered - PSX 2016: First Look Trailer | PS4

Znana z PS2 Yakuza Kiwami, gruntownie odświeżona, też pojawi się na PS4.

Yakuza Kiwami | PSX 2016 Announcement Trailer | PS4

Paweł Olszewski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)