Remaster trylogii GTA odkryty w plikach Rockstar Launcher

Remaster trylogii GTA odkryty w plikach Rockstar Launcher

GTA Vice City
GTA Vice City
06.10.2021 13:48

Remaster trylogii GTA nie został nawet zapowiedziany, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że już niebawem zostanie wydany. W Rockstar Launcher odkryto pliki związane z nowymi odsłonami GTA III, GTA Vice City i GTA San Andreas.

Choć GTA V wciąż święci triumfy i niedługo będzie miało swoją kolejną premierę, po dziewięciu latach od wydania na PlayStation 3, gracze chętnie wracają do starszych odsłon. I to niekoniecznie do GTA IV i dodatków, a do trylogii 3D, czyli GTA III, GTA Vice City i GTA San Andreas. Wiele wskazuje na to, że po portach na kolejne platformy, nadchodzi czas na remaster pełną gębą.

Już jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że w branży krążą plotki o powstającej odświeżonej wersji trylogii 3D Grand Theft Auto. Rockstar jednak nie zabrał głosu w tej sprawie do tej pory. Internauci nie potrzebują jednak od nich żadnych informacji, sami sobie je wykopią, choćby spod ziemi. Lub z plików Rockstar Launchera.

Właśnie tam odkryto pliki związane z odświeżonymi wersjami kultowych już odsłon GTA. Na forum graforums.com pojawił się wpis, w którym opublikowano ikony wszystkich trzech gier. Ponadto w plikach znaleziono też tytuły wszystkich gier trylogii z dopiskiem "Unreal", co oznacza, że faktycznie gry będą napędzane Unreal Engine.

Jeśli takie informacje "wyciekają", można przypuszczać, że już niebawem otrzymamy oficjalny komunikat w sprawie odnowionej trylogii 3D. Chyba, że Rockstar spróbuje nas zaskoczyć i poinformować o nowym projekcie bezpośrednio przed jego wydaniem.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)