Red Hot Chili Guitar Hero

Red Hot Chili Guitar Hero02.05.2010 11:21
Red Hot Chili Guitar Hero
marcindmjqtx

Activision miało ograniczać ilość wydawanych przez siebie Guitar Hero, nawet zamknęło Red Octane, współtwórców gitarowego cyklu. Na jesieni czeka nas premiera szóstej części gry, okazuje się jednak, że koncern z Santa Monica sonduje pomysł wydania kolejnej, po Aerosmith, Metallice i Van Halen, "zespołowej" produkcji. Tym razem poświęconej Red Hot Chilli Peppers.

Tak przynajmniej wynika z wewnętrznej sondy, która trafiła w ręce Kotaku. Miała ona za zadanie wybadać zainteresowanie  różnymi pomysłami na rozwój serii. W zawartym w niej opisie peppersowej gry jest mowa o przekroju przez twórczość RHCP od początków w Los Angeles, przez koncert w Hyde parku, aż po ich nadchodzący, dziesiąty album, który ma zostać wydany w 2011 roku.

Poza piosenkami, w grze można by znaleźć też wywiady, komentarze i fragmenty koncertów, czyli bardziej "dokumentalne" podejście niż w przypadku poprzednich gier.

Czy nadchodzący jubileuszowy album popularnego zespołu jest dostatecznym powodem, aby wypuszczać kolejnego Guitar Hero? Sam szczególnym miłośnikiem twórczości RHCP nie jestem, ale nie da się zaprzeczyć, że mają swój legion fanów. Na których można by zarobić.

[via Kotaku]

327101604421921047
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)