Red Dead Redemption 2 w majowym Xbox Games Pass [Aktualizacja]

Red Dead Redemption 2 w majowym Xbox Games Pass [Aktualizacja]

Red Dead Redemption 2 w majowym Xbox Games Pass [Aktualizacja]
Adam Bednarek
23.04.2020 15:26, aktualizacja: 27.04.2020 10:06

Na bogato. [Aktualizacja] Jest też zła wiadomość.

Microsoft postanowił wykorzystać fakt, że wiele osób jest w domach i chce przyciągnąć do swojej usługi. Red Dead Redemption 2 trafi do abonamentu Xbox Game Pass na konsole oraz Xbox Game Pass Ultimate 7 maja 2020 r. Nieźle.

Niby Red Dead Redemption 2 nie jest jakąś świeżynką, niby można było grę kupić już w niejednej promocji, ale i tak pojawienie się RDR 2 w microsoftowym abonamencie robi wrażenie. A warto z tej okazji przypomnieć, że Xbox Game Pass już 28 kwietnia da również dostęp do ważnej premiery - Gears Tactics na PC. Jeśli jeszcze nie korzystacie, to Microsoft daje naprawdę dobre powody, żeby nadrobić zaległości.

Abonament Xbox Game Pass kosztuje 40 zł. Z kolei na 55 zł (pierwszy miesiąc w cenie 4 zł dla nowych użytkowników) wyceniono Xbox Game Pass Ultimate, czyli pakiet łączący Game Pass i Live Gold. Pewnie spora część z was już to wie, ale coś mi podpowiada, że za sprawą Red Dead Redemption 2 usłudze przybędzie nowych użytkowników.

[Aktualizacja] Okazuje się, że RDR 2 w Xbox Game Pass "zastąpi" GTA 5, które w usłudze dostępne jest właśnie do 7 maja. Grę można kupić taniej, jeżeli ktoś chce mieć ją na zawsze. Niby nie jest to wielki haczyk, bo GTA V jest jednak starszą grą i kto chciał, ten mógł zagrać, ale i tak świetna wiadomość stała się trochę mniej dobra.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)