Rebellion zdradził, że Sniper Elite 5 jest już w produkcji, a obok niego...

Rebellion zdradził, że Sniper Elite 5 jest już w produkcji, a obok niego...

Rebellion zdradził, że Sniper Elite 5 jest już w produkcji, a obok niego...
Krzysztof Kempski
15.03.2019 16:47

... dwa inne projekty. O V2 Remastered już wiemy, ale trzeci z nich zaskakuje.

Ostatnimi czasy Rebellion rozpoczął odjazd w nieznanym i zagadkowym kierunku. Najpierw studio wypluło z siebie bardzo słabe Strange Brigade (która poza żerowaniem na zgranych już assetach było po prostu marną i monotonną strzelaniną), a później ogłosiło założenie własnego studia filmowego. A gdzie ten Rebellion, który lubiliśmy od zawsze, wypluwający regularnie kolejne Sniper Elite?

Gry to może i niewybitne, ale zawsze zapewniające po sezonie na hity parę godzin niezobowiązującej rozgrywki. I wiecie co? Sniper Elite 5 oficjalnie jest już w produkcji. Studio nie zdradziło póki co żadnych szczegółów na temat teatru działań (hmmm, były już Niemcy, Afryka, Włochy to może czas na Rosję?), ale potwierdziło, że w piątkę zagramy już w przyszłym roku.

Sniper Elite V2 Official Trailer

W tym zadowolić musimy się odświeżonym Sniper Elite V2, o którym pisaliśmy szerzej jakiś czas temu, a informację możemy uzupełnić o to, że w grze pojawią się nowi bohaterowie i rozbudowany o nowe tryby zostanie multiplayer (bawić się będziemy maksymalnie w 16 osobowym towarzystwie). Okazuje się też, że w produkcji jest też trzeci projekt z uniwersum Sniper Elite, tym razem mający zadowolić fanów... VR.

Przy stworzeniu bliżej niesprecyzowanej gry snajperskiej oferującej rzeczywistość rozszerzoną studio wspomagają developerzy z Just Add Water, znani do tej pory głównie za sprawą serii Oddworld. Nie wiem czy to dobra rekomendacja akurat w kontekście VR, ale na pewno mówimy o bardzo utalentowanej ekipie. Jeszcze w tym roku mamy poznać więcej szczegółów na temat gry. Także niech nie zwiedzie was pozorne ukrycie się w ostatnim czasie Serii Sniper Elite, bo twórcy już szykują się do ostrzału. Oby celnego!

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)