Zmien skórke
Logo Polygamii

Rebellion zamierza wydać remaster Sniper Elite V2

Świąteczny przeciek pochodzi z Australii.

Wydane w 2012 roku Sniper Elite V2 jest już zdaniem Rebellionu nieco przestarzałe. Na tyle, że przydałoby się wydać remaster. Tak Przynajmniej sugeruje strona komisji zajmującej się przyznawaniem odznaczeń wiekowych w Australii. Na liście ocenionych gier dość niedawno odkryto niezapowiedziane jeszcze oficjalnie przez wydawcę Sniper Elite V2 Remastered. Oznaczenie wiekowe produkcji przyznano 24 grudnia.

Pytanie tylko, po co to wszystko? Rzeczywiście, odpalając tytuł na ekranie obok trójki czy czwórki widać, że jakiś postęp dokonał się na przestrzeni lat, jeżeli chodzi o stronę wizualną. Ale też pod kątem rozgrywki – w odróżnieniu od następców – dostaliśmy tytuł mocno tunelowy, oferujący dużo mniejszą swobodę od afrykańskiej trójki czy śródziemnomorskiej czwórki. Zdaję sobie sprawę z tego, że gra nie ukazała się jeszcze na wszystkich platformach, niemniej powrót do znanego z niej modelu rozgrywki może być bolesny.

Prawdopodobnie odświeżenie trafi na PS4 i Xboksa One i szczerze mówiąc, tylko na tych platformach ma jakikolwiek sens, głównie z powodu nieobecności oryginału. Choć w swoim czasie w V2 grało się przyjemnie, nawet w dniu premiery był to zaledwie przeciętny produkt – i tak też został oceniony przez graczy i krytyków. Remasterowanie średniaków już w przypadku Rogue Troopera odbiło się Rebellionowi lekką czkawką.

Choć lubię gry Brytyjczyków, ich ostatnie postępowanie średnio mi się podoba. Lubię, gdy wydawcy skupiają się przede wszystkim na tworzeniu dobrych gier. Tymczasem miałem już w tym roku okazję pograć w spartaczone Strange Brigade, a jeszcze niedawno pisałem  o założeniu własnej wytwórni filmowej. O właśnie, a może ten remaster to takie przetarcie przed serialem? Karl Fairburne ma tak bogatą osobowość, że w jego roli odnalazłby się i statysta.

Krzysztof Kempski

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
0 Odpowiedzi
2 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Aimagylop
Użytkownik

Odgrzewanie kotleta część milionowa.

soulsonist
Użytkownik

nie wiem jaki w tym sens, ale jesli nie maja nic lepszego do roboty to..

Popularne wpisy

Popularne Gry