Ready at Dawn pracuje nad nowym God of War na PSP?

Ready at Dawn pracuje nad nowym God of War na PSP?

Ready at Dawn pracuje nad nowym God of War na PSP?
marcindmjqtx
28.02.2009 12:05, aktualizacja: 15.01.2016 14:27

Wszystko wskazuje na to, że to faktycznie może być rok PSP i Sony tym razem dotrzyma swoich obietnic. Zapowiedziano dużo dobrych tytułów, w kolejce czeka jeszcze parę i wygląda na to, że czeka nas stabilny dopływ dobrych gier na tę platformę.

Zdecydowanie najlepszą grą, w jaką grałem na PSP było God of War: Chains of Olympus od Ready at Dawn. Nie byłem szczęśliwy, gdy studio ogłosiło, że kończy jak na razie z tą platformą i gorąco kibicowałem, gdy zaczęli delikatnie przebąkiwać, że może coś jeszcze na przenośną konsolę Sony zrobią.

Wygląda na to, że moje prośby zostały wysłuchane. Najnowsza plotka donosi, że nie dość, że Ready at Dawn znowu pisze gry na PSP to jeszcze w dodatku zajmuje się nową częścią God of War. Są to oczywiście informacje nieoficjalne, ale z kolei z innego źródła wiemy, że Sony rozmawiało z tym deweloperem o powrocie na ich platformę.

Zapytany o potwierdzenie tej informacji Didier Malenfant - szef Ready at Dawn nie zaprzeczył, więc spekulować możemy dalej. Gra podobno ma ukazać się w 2010 w okolicach premiery God of War III, zaś oficjalnie zapowiedziana ma zostać na tegorocznym E3. Dla mnie bomba. Mam nadzieję, że plotki okażą się prawdziwe.

[via Joystiq]

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)