Rage 2 za darmo w Epic Games Store. Plus jeszcze jedna gra

Strona głównaRage 2 za darmo w Epic Games Store. Plus jeszcze jedna gra
19.02.2021 09:07
Rage 2
Rage 2
Źródło zdjęć: © Bethesda

Po dłuuugiej serii darmowych gier z półki indie Epic Games Store znów odpala coś większego. Tym razem za darmo zgarniamy Rage 2 oraz sympatycznie wyglądającą zręcznościówkę Absolute Drift.

bESIIeOJ

Ok, "Rage 2" nie było ani ulubieńcem prasy, ani graczy. Na Meta niska średnia ocen od graczy (zaledwie 5,9/10!) i 67/100 od recenzentów nie wzięły się znikąd. Krzysiek Kępski punktował na łamach Polygamii wszystkie grzechy produkcji.

Rage 2 - recenzja. Wszystkie kolory apokalipsy
Rage 2 - recenzja. Wszystkie kolory apokalipsy

Zarzuty jednak głównie tego, że "Rage 2" jest na dłuższą metę nudny, zbyt płytki na poziomie rozgrywki, a do tego okazuje się grą krótką. Ale wynosząca 0 zł cena na Epic Game Store na pewno przytłumi moc tej krytyki, a jeśli ktoś posiada mocniejszego PC, będzie miał też niezłą, wizualną ucztę.

bESIIeOL

"Rage 2" można pobrać za darmo z Epic Games Store.

Ale nie zapominajmy, że obok niego jest druga gra. "Absolute Drift" to symulator ślizgania się autkiem po torze z minimalistyczny stylistyką graficzną i rzutem izometrycznym. I przyznam, że wygląda to kapitalnie, trochę jak dalszy krewny "Mirror's Edge'a" i "Superhota". Dużo bieli i wyraziste, pojedyncze kolory.

Sama gierka oczywiście skupia się na ciągłych poślizgach, wykonywanych na krętych torach. Zero ścigania się, wyłącznie ty i perfekcyjne wchodzenie w drift.

bESIIeOR

"Absolute Drift: Zen Edition" można pobrać za darmo z Epic Games Store.

Udostępnij:
bESIIeOV
Komentarze (1)
bESIIePH