"Święci" zamknięci w matrixie - THQ zapowiedziało samodzielny dodatek do Saints Row: The Third

"Święci" zamknięci w matrixie - THQ zapowiedziało samodzielny dodatek do Saints Row: The Third
marcindmjqtx

03.05.2012 17:50, aktual.: 05.01.2016 16:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W Saints Row: The Third absurdalnych akcji i pomysłów nie brakowało. To dzięki nim gra była jedną z przyjemniejszych niespodzianek zeszłego roku i przyniosła THQ większe zyski, niż ktokolwiek się spodziewał. Nie było w niej jednak inwazji kosmitów i "świata, który postawiono ci przed oczami, by przesłonić prawdę". Naprawi to dodatek "Enter the Dominatrix".

Skojarzenia z "Enter the Matrix" są jak najbardziej na miejscu, bo oto zły kosmita Zinyak porywa lidera gangu świętych i umieszcza go w wirtualnej kopii Steelport, by uniemożliwić organizacji obronę Ziemi przed inwazją. Tak, jak Neo powoli uczył się panowania nad Matrixem i naginania rządzących nim praw do własnej woli, tak nasz bohater odnajdzie w sobie moce, niedostępne zwykłym śmiertelnikom.

Szybszy, niż pędzący cyber-ścigacz, potężniejszy niż zapaśnik na sterydach, możesz sadzić skoki ponad latającymi lotniskowcami. Takie moce znajdziesz w Dominatrixie. Użyj ich dla dobra, użyj ich dla zła. Użyj ich jakkolwiek chcesz. Wygląda na to, że już i tak potężnie postrzelona gra stanie się jeszcze bardziej szalona.

Enter the Dominatrix będzie samodzielnym dodatkiem - do zabawy nie będzie potrzebna "podstawka". Premiera jesienią. Za oceanem będzie kosztować 30 dolarów, u nas pewnie nieco ponad stówę.

źródło: Game Informer

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)