Quantic Dream pracuje nad dwoma projektami

Quantic Dream pracuje nad dwoma projektami

Quantic Dream pracuje nad dwoma projektami
marcindmjqtx
13.07.2010 21:18, aktualizacja: 06.01.2016 16:42

"Aktualnie pracujemy nad dwoma bardzo różnymi projektami" - powiedział David Cage z Quantic Dream. Wspomniał też o sukcesie Heavy Rain. Sukcesie tak wielkim, że jak na razie zapowiadanych rozszerzeń do gry - Kronik Heavy Rain nie ma. Za to będzie wersja na Move.

Heavy Rain kibicowałem od dawna i jest to jedna z moich ulubionych gier tej generacji, nawet z wszystkimi jej wadami. Właśnie dlatego zły jestem na Quantic Dream, że pomimo obietnic, do tej pory nie ma obiecanych epizodów prezentujących inne przygody bohaterów gry. Mam nadzieję, że po wydaniu wersji na Move w końcu się one pojawią. W końcu będzie wtedy dodatkowy szum medialny. A jeżeli nie będzie ich, to znaczy, że sukces wcale nie był tak duży i że po zagraniu ludzie wcale nie chcą do tej emocjonującej i mrocznej historii wracać.

Po sukcesie Heavy Rain nadal eksplorujemy dramatyzm, pracujemy nad budzeniem emocji i sztuką interaktywnej opowieści dla dojrzałych odbiorców. Tym razem jednak mamy zupełnie inną historię z zupełnie odmiennym podejściem. Sądzę, że ludzie, którym podobał się Heavy Rain, będą zaskoczeni tym, co dla nich przygotowaliśmy. Quantic Dream jest bardzo podekscytowane swoimi nowymi projektami? Ja nie, póki nie usłyszę o nich czegoś więcej. Cage ma na pewno u mnie duży kredyt zaufania, ale potrzeba mi nieco więcej informacji niż to. Informacja, że prawdopodobnie nowe gry też będą wykorzystywać Move, to też za mało.

[via Examiner]

Piotr Gnyp

327284874300296068
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)