Najgorętsza gra E3: Ubisoft

Strona głównaNajgorętsza gra E3: Ubisoft
04.06.2010 12:47
Najgorętsza gra E3: Ubisoft
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Ubisoft - jeden z gigantów branży - przygotował na tegoroczne E3 jedynie 4 tytuły. Małą liczbę nadrabia za to tytułami.

bEKjfPDV

ASSASSIN'S CREED: BROTHERHOOD W kolejnej odsłonie tej popularnej serii znów wcielimy się w Ezio Auditore da Firenze. System walki po raz kolejny będzie odnowiony, zaś fabuła zabierze nas do Rzymu. Ponadto gracze dostaną całkowitą nowość w sadze o skrytobójcach - tryb dla wielu graczy.

SHAUN WHITE SKATEBOARDING Kolejna gra poświęcona Shaunowi White'owi przenosi nas ze snowboardu na deskę. Poprzednia odsłona była mierna, jak dotąd nie wiemy o tej grze praktycznie nic, ale "jedynka" nie daje powodów do optymistycznych prognoz.

TOM CLANCY'S GHOST RECON: FUTURE SOLDIER Future Soldier zrywa z dotychczasową formą poprzednich odsłon serii - zamiast taktyki, mamy tu dynamikę rodem z Gears of War. Jak na razie najnowszy GR wyróżnia się na tle innych produkcji jedynie ciekawym systemem łączenia graczy w formacje. Czternastogodzinna kampania, tryb kooperacji i multiplayer to dużo, ale niewiele więcej, niż oferuje konkurencja. Oby na targach okazało się, że twórcy mają jeszcze jakiegoś asa w rękawie.

bEKjfPDX

TOM CLANCY'S HAWX 2 Informacje o następcy dobrej zręcznościowej gry, w której szybowaliśmy w przestworzach są jak na razie dość skąpe. W Los Angeles karty zostaną odsłonięte.

Kamil Bogusiewicz

327153775960152106
Udostępnij:
bEKjfPET