Ptaszki ćwierkają, że dostaniemy anglojęzyczną Personę Q2

Ptaszki ćwierkają, że dostaniemy anglojęzyczną Personę Q2

Ptaszki ćwierkają, że dostaniemy anglojęzyczną Personę Q2
Adam Piechota
17.01.2019 15:13

2019 rok i wciąż nowe premiery na 3DS-a, rany.

Fani Atlusa, w górę Wasze licealne, zakompleksione głowy, unieście ręce ściskające smartfony - Atlus Was nie opuści. Was i… 3DS-a. Australian Ratings Board wlepiło Personie Q2: New Cinema Labyrinth klasyfikację wiekową „M”, co mniej więcej tłumaczyć można jako pierwszą, niekontrolowaną zapowiedź przetłumaczonej wersji erpegowego cross-overa najpopularniejszych odsłon japońskiego cyklu. Tego samego, który przez kilka miesięcy zawsze zapychał nasze Rozchodniaczki. I tak - to rewelacyjna wiadomość.

PERSONA Q2: New Cinema Labyrinth Extemded Trailer (3DS) 2018

W drugiej Personie Q spotykają się ze sobą bohaterowie „piątki”, „trójki” i „czwórki”. Ich dialogi to niemal czysty fanserwis w formie wstrzykiwanej dożylnie. Wszyscy razem brykają po wielkich labiryntach inspirowanych gatunkami filmowymi, gdzie - na wzór Etrian Odyssey - długie godziny poświęcają eksploracji, wypełnianiu mapy lokacji, szukaniu sekretów oraz bezwzględnemu grindingowi, żeby reprezentowany level pasował do czającego się gdzieś niedaleko bossa. „Jedynka” przyjęła się bardzo dobrze wśród fanów atlusowszczyzny, więc i tutaj nie powinno być negatywnie.

Switch ukazał się w 2017 roku i chociaż japońska korporacja od dawna dłubie nad pstryczkowym Shin Megami Tensei V - nie może odpuścić sobie łatwego zarobku na 3DS-ie. A ja teraz w brodę sobie pluję, że ze zdziwieniem pisałem, iż przenośna konsolka jakoś jeszcze będzie żyła w 2018 roku. Tymczasem nadal będzie tego sporo - remaster Mario & Luigi: Bowser’s Inside Story, Etrian Odyssey Nexus, Kirby’s Extra Epic Yarn - nawet w 2019. Nawet jeśli jedyne dwie firmy, jakie dbają o przenośnego staruszka, to Nintendo i Atlus.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)