Psychonauts 2? Da radę zrobić. Macie parę milionów dolarów?

Psychonauts było wspaniałą grą - ciepło przyjętą zarówno przez graczy, jak i krytykę. Niestety, nie sprzedało się. Dlatego do tej pory nie doczekaliśmy się pewnie drugiej części. Czy kiedyś ją dostaniemy?

marcindmjqtx

07.02.2012 | aktual.: 05.01.2016 16:55

Tak, to kolejna wiadomość pod tytułem "są szanse na Psychonauts 2". Minimalne, ale są.

Tim Schafer, szef studia Double Fine i główny twórca wspomnianej gry, w ostatnio udzielonym wywiadzie przyznał, że bardzo chciałby zrobić ten tytuł. Niestety, sama chęć w branży gier to nie wszystko. Prezentował go już równym wydawcom, ale żaden nie wyraził na tyle zainteresowania, by zdecydować się na zainwestowanie w niego. Tak to działa. Mówiąc słowami Schafera:

Marzę o tym, by zrobić tę grę, ale musiałbym przekonać kogoś, żeby dał mi na nią klika milionów dolarów. To wszystko. Prośba ode mnie - jeżeli macie jakieś akurat na zbyciu, to będzie to naprawdę znakomita inwestycja...

Mówiąc poważnie: skoro do tej pory nikt się grą nie zainteresował, to marne szanse, że kiedykolwiek to się zmieni. Nie chcę być złym prorokiem, ale już od jakiegoś czasu wszystko wskazuje na to, że chyba możemy ostatecznie zapomnieć o Psychonauts 2...

[via VG247]

Tomasz Kutera

Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościdouble finetim schafer
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.