PS5 z przeglądarką i obsługą myszki oraz klawiatury? To możliwe

PS5 z przeglądarką i obsługą myszki oraz klawiatury? To możliwe

PlayStation 5
PlayStation 5
Źródło zdjęć: © Polygamia | Piotr Urbaniak
16.03.2021 11:35

PlayStation 5 oficjalnie nie posiada przeglądarki internetowej. Oficjalnie. Nieoficjalnie można ją uruchomić. Potrzebna będzie do tego gra "War Thunder".

Przyda się również konsola PlayStation 5, a przecież z jej dostępem ciągle są problemy. Jeżeli jednak już ją posiadamy, musimy zainstalować darmową grę MMO "War Thunder" i w niej kliknąć na szczegóły związane z pojazdami. Zostaniemy przeniesieni do strony z informacjami, która uruchomi przeglądarkę internetową.

Wszystko działa w ograniczony sposób, ale działa. Co więcej, dzięki tej sztuczce można podłączyć do PS5 mysz oraz klawiaturę.

Nie jest to jedyny sposób dotarcia do ukrytej przeglądarki. Można tego dokonać łącząc Twittera na PS "z innymi usługami". Patent działa w ograniczony sposób i nie możemy ręcznie wpisywać adresów, ale po zalogowaniu się na TT, możemy przeglądać udostępnione tam treści i wchodzić na zalinkowane witryny.

Nam nie pozostaje nic innego, jak poczekać aż Sony oficjalnie ogłosi wsparcie dla przeglądarki. Ma to już za sobą Xbox, który pracuje nad umożliwieniem włączania usług Google Stadia czy GeForce Now na swojej konsoli.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)