PS Plus na sierpień. Oficjalna lista gier

PS Plus na sierpień. Oficjalna lista gier

PS Plus
PS Plus
Źródło zdjęć: © Sony
28.07.2022 07:01

Sony udostępniło listę gier, które trafią do PS Plus w sierpniu. W ramach abonamentu gracze dostaną trzy tytuły na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5. To zdecydowanie interesująca oferta.

Znana już jest oficjalna oferta PS Plus na sierpień 2022 roku. Sony poinformowało, że abonenci usługi otrzymają w jej ramach dostęp do trzech produkcji. I trzeba przyznać, że w tym miesiącu posiadacze konsol PlayStation 4 i PlayStation 5 będą mogli cieszyć się z solidnych gier w ramach podstawowego wariantu PS Plus. Co istotne - wszystkie trzy tytuły będą dostępne na PS4, a dwa z nich zostały wydane w wersji dedykowanej konsoli najnowszej generacji, czyli PS5.

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 (Cross-Gen Deluxe Bundle)

Sony w sierpniu umożliwi podróż w czasie. Do PS Plus trafia odświeżona wersja Tony Hawk's Pro SkaterTony Hakw's Pro Skater 2, czyli kultowych gier sprzed lat. Niestety, nie jest do remake idealny - tytuł zasłynął z dużej liczby błędów i glitchy.

Yakuza: Like a Dragon

Kolejna odsłona popularnej serii japońskich gier od Segi. Tytuł wprowadza małą rewolucję w serii w porównaniu do innych gier sygnowanych logo Yakuzy. Sega zdecydowała się na zmianę systemu walki z dynamicznego systemu dość efektownych walk w czasie rzeczywistym, do specyficznego systemu turowego.

Ponadto w grze pojawił się nowy bohater, Ichibana Kasugi, który wziął na siebie winę za pewne wydarzenie z przeszłości, przez które spędził w więzieniu 18 lat. Gangster nie mógł się odnaleźć na wolności po takim czasie i został… bezdomnym. Fani japońskich produkcji powinni być zadowoleni.

Little Nightmares

Trzecią grą, która trafi w ręce graczy w ramach sierpniowego PS Plus, jest Little Nightmares. To krótka przygodówka, w której głównym celem gracza będzie pomoc Six (głównej bohaterce) w ucieczce z Paszczy. To bardzo dobra i doceniana przez branżę produkcja, a biorąc pod uwagę, że można ją ukończyć w mniej niż dziesięć godzin - warto się jej przyjrzeć.

Nowa oferta PS Plus zacznie obowiązywać od 2 sierpnia. Gry będzie można pobierać do 6 września 2022 roku. Do tego czasu warto uzupełnić swoją bibliotekę o tytuły, które są dostępne w lipcowym PS Plus.

Karol Kołtowski, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)