PS Plus Essential na lipiec 2022. Wyciekła lista gier

PS Plus Essential na lipiec 2022. Wyciekła lista gier27.06.2022 09:14
PlayStation Plus
PlayStation Plus
Źródło zdjęć: © PlayStation

PS Plus Essential na lipiec zapowiada się całkiem nieźle. Subskrybenci będą mogli pobrać w ramach abonamentu interesujące gry. Najnowszy przeciek ujawnia, jakie tytuły mogą pojawić się w ofercie.

PS Plus Essential jest tym, czym był

PS Plus Essential to nowa wersja podstawowego poziomu PS Plus. W przypadku Essential nie ma praktycznie jakichkolwiek zmian. Ten wariant, po zmianach wprowadzonych przez Sony, nadal zachowuje swoje właściwości. Subskrybenci otrzymują comiesięczny dostęp do gier, możliwość grania online oraz mogą liczyć na ekskluzywne zniżki w sklepach.

Gry, które prawdopodobnie trafią w lipcu do usługi

Posiadacze tego abonamentu doskonale wiedzą, że przed oficjalnym ogłoszeniem szczegółów oferty, można liczyć na przecieki, które mają wyjątkową tendencję do sprawdzania się. Wszystko za sprawą internauty o pseudonimie billbil-kun, który podzielił się tymi informacjami na łamach serwisu dealabs. Zapowiada się całkiem dobry miesiąc z nowym PS Plus. Do usługi mają trafić następujące tytuły:

  • Crash Bandicoot 4: It’s About Time (PS4 oraz PS5)
  • The Dark Pictures Man Of Medan (PS4)
  • Arcadegeddon (PS4 oraz PS5)
Prawdopodobnie te gry trafią do Essential w lipcu
Źródło zdjęć: © dealabs | billbil-kun
Prawdopodobnie te gry trafią do Essential w lipcu

Crash Bandicoot 4 to prawdziwy hit

Prawdziwym hitem nadchodzącego miesiąca ma być Crash Bandicoot 4: It's About Time, czyli niezwykle udana kontynuacja kultowej już platformówki 3D. Warto podkreślić, że premiera Arcadegeddon obędzie się 5 lipca, więc oficjalne potwierdzenie oferty nastąpi nie prędzej niż tego dnia. Nie samymi konsolami żyją gracze. Dla nich też przygotowano nową ofertę, a mowa o darmowych grach w Epic Games Store.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)