PS Plus na sierpień 2023. Sony pozwoli spełnić twoje sny

PS Plus na sierpień 2023. Sony pozwoli spełnić twoje sny

PS Plus
PS Plus
Źródło zdjęć: © PlayStation
27.07.2023 09:22

PlayStation Plus Essential na sierpień 2023 już oficjalnie. Sony ujawnia, jakie gry już za chwilę trafią do abonamentu. W ofercie znajdziemy zadziwiający tytuł od twórców LittleBigPlanet, który pozwoli spełnić wasze "sny".

Lipiec dobiega końca, a to oznacza, że nowa oferta PS Plus jest tuż za rogiem. Sony poinformowało, jakie gry trafią do PS Plus Essential w sierpniu 2023 r. Pozostałe poziomy subskrypcji zachowują właściwości podstawowego Essential, więc wskazane gry będą dostępne w każdym wariancie.

Od 1 sierpnia 2023 r. użytkownicy PS Plus pobiorą trzy tytuły:

  • PGA Tour 2K23
  • Death's Door
  • Dreams

Jak zwykle jest różnorodnie. PGA Tour 2K23 to idealna produkcja dla wszystkich entuzjastów golfa; tytuł ma charakter gry symulacyjnej, naśladuje warunki panujące na prawdziwy polu golfowym. Death's Door to miła dla oka produkcja przygodowa z elementami RPG. Natomiast Dreams, jak sama nazwa wskazuje, pozwoli w pewnym sensie zrealizować nasze "sny".

PS Plus na sierpień 2023 - w ofercie oryginalna gra

Dreams to gra autorstwa Media Molecule, czyli dewelopera, który ma na swoim koncie serię LittleBigPlanet. Dreams to coś więcej zwykła gra - mamy do czynienia z narzędziem, które pozwoli wykreować własny projekt utrzymany w onirycznej konwencji. Coś jak Unreal Editor for Fortnite (Creative 2.0), który swoją drogą doczekał się znakomitych trybów.

Lipcowa oferta ciągle trwa

Do 1 sierpnia 2023 r. pozostało kilka dni, więc do tego czasu mamy szansę, by zapoznać się z lipcową ofertą PS Plus Essential. Tu również nie brakuje mocnych akcentów:

  • Call of Duty: Black Ops – Cold War (PS4, PS5)
  • Alan Wake Remastered (PS4, PS5)
  • Endling – Extinction is Forever (PS4, PS5)

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)