Twórcy Elden Ring kończą kolejny tytuł. Studio rekrutuje do wielu projektów

Elden Ring
Elden Ring
Źródło zdjęć: © YouTube
Karolina Kowasz

26.06.2022 09:21, aktual.: 30.06.2022 06:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

FromSoftware nie zwalnia tempa - twórcy kultowego Elden Ring prowadzą intensywną rekrutację do kolejnych swoich projektów. Co ważniejsze, jeden z nich ma być już na ukończeniu, więc gracze powinni szykować swoje portfele.

Słowa dyrektora FromSoftware z wywiadu dla japońskiego 4Gamer, Hidetaki Miyazaki mają wskazywać, że kolejny projekt studia jest już na ukończeniu, a co więcej - sama firma planuje także się znacząco rozrosnąć. Do pracy poszukiwani są nie tylko programiści, ale także designerzy poziomów, graficy czy osoby zajmujące się rozwojem postaci.

W samym wywiadzie Miyazaki powiedział także sporo o swoich pomysłach na studio. Marzy on, by FromSoftware stało się firmą, w której każdy tworzy ciekawe gry na poważnie, ale bez zawracania sobie głowy polityką wewnętrzną lub innymi, błahymi sprawami. Mając to na uwadze, w najbliższym czasie zmieni się system wypłat, który powinien stać się bardziej atrakcyjny także dla pracowników najniższego szczebla.

Poza przyszłymi podwyżkami, FromSofware już teraz posiada mechanizm, który pozwala na wypłatę dodatkowej premii przy dobrych wynikach finansowych firmy. Zdaniem dyrektora, istotne jest, aby każdy członek zespołu był dumny z projektu, nad którym pracuje i miał aspiracje w swojej pracy w celu poprawy jakości. W tym zaś zespoły pracujące w studio mają być bardzo mocne, dlatego możliwe jest dowożenie coraz lepszych tytułów.

Karolina Kowasz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie