Przygoda Czterech Dni, czyli gra sieciowa na podstawie Heavy Rain

Przygoda Czterech Dni, czyli gra sieciowa na podstawie Heavy Rain

Przygoda Czterech Dni, czyli gra sieciowa na podstawie Heavy Rain
marcindmjqtx
22.01.2010 16:51, aktualizacja: 15.01.2016 13:34

Pamiętacie, jak jakiś czas temu pisaliśmy o grze flashowej na podstawie Heavy Rain? Wówczas nie wiedzieliśmy co w zasadzie należy zrobić, by ją rozpocząć. Teraz już wiemy, co było nie tak. Startuje dopiero 26 stycznia. Dodatkowo, za rejestrację na stronie gry dostaniecie koszulkę dla swojego awatara w Home. Szczegóły w informacji prasowej poniżej.

Ja w każdym razie z niecierpliwością czekam na start Przygody Czterech Dni.

Premiera gry 24 lutego, wersja demonstracyjna pojawi się na PSN 11 lutego.

Dołącz do polowania na Zabójcę z Origami - Przygody Czterech Dni. Jesteś wystarczająco twardy, by przetrwać? Posłuchaj uważnie słyszysz delikatny, złowieszczy stukot deszczu w Heavy Rain?  ?Od 26 stycznia 2010 możesz zanurzyć się w zadziwiającym świecie Heavy Rain, dzięki „Przygodzie Czterech Dni”, która przetestuje Twoje umiejętności dedukcji ?i obserwacji. Jeśli jesteś wystarczająco dobry, otrzymasz większą nagrodę niż tylko uczucie dumy z osiągniętego sukcesu _______________________________________________________________________ Warszawa, 22 stycznia 2010  r. -  Producent gry Heavy Rain - firma Quantic Dream wraz z SCE Europe, na niespełna miesiąc przed oficjalną premierą tytułu zachęca wszystkich dorosłych do wejścia w tajemniczy, mroczny i groźny świat Heavy Rain oraz do przetestowania umiejętności, które będą potrzebne także w trakcie grania w Heavy Rain na PlayStation 3.

W celu dołączenia do poszukiwaczy Zabójcy z Origami należy zarejestrować się do 26 stycznia na oficjalnej stronie Heavy Rain - www.heavyrainps3.com. Uczestników "Przygody Czterech Dni" czekają trzy zadania, do których instrukcje będą rozsyłane mailem.

Pierwsze zadanie wciągnie Cię do skrzywionego umysłu budzącego się do życia mordercy, drugie sprawi, że poznasz kolejne poszlaki w toczącym się śledztwie. Trzecie i ostatnie - spowoduje, że złamiesz wszystkie zasady, by wśród wielu podejrzanych odnaleźć tego właściwego. Który z nich jest winny?

Pamiętaj! Nawet najmniej istotna decyzja może zmienić wszystko... Zbierają się chmury. Niebo ogarnia mrok. Zanosi się na deszcz

Jesteś wystarczająco dobry by złapać Zabójcę z Origami? Wejdź na www.heavyrainps3.com do 26 stycznia 2010 i zacznij poszukiwania

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)